Lietuvos plaukimo meistrai

Lietuvos Plaukimo Meistro (LPM) vardas suteiktas šiems plaukikams:

Nr.

Vardas Pavardė

Miestas

Treneris

Kada suteikta

1

Nerijus Beiga

Kaunas

E. Belevičius

1991

2

Aurelijus Staskevičius

Kaunas

E. Belevičius

1991

3

Martynas Tinfavičius

Vilnius

V. Kuzmina

1991

4

Laura Petrutytė

Vilnius

V. Kuzmina

1991

5

Dita-Jovita Želvienė

Kaunas

E. Skyrius

1992

6

Arūnas Savickas

Panevėžys

I. Šimeliūnaitė

1993

7

Tomas Tobulevičius

Marijampolė

A. Kadūnas

1993

8

Mindaugas Bružas

Klaipėda

L. Panasiuk

1994

9

Andrej Šarapajev

Klaipėda

L. Panasiuk

1994

10

Artiom Zaicev

Klaipėda

N. Gurkova

1995

11

Algis Statkevičius

Vilnius

V. Kuzmina

1995

12

Monika Pavilonytė

Klaipėda

N. Gurkova

1999

13

Jūratė Ladavičiūtė

Panevėžys

S. Rickienė

1998

14

Andrejus Belovas

Vilnius

G. Bartkus

1998

15

Neringa Statkevičiūtė

Kaunas

E. Belevičius

1998

16

Rolandas Gimbutis

Kaunas

Š. Mažutaitis

1998

17

Minvydas Packevičius

Kaunas

Š. Mažutaitis

1998

18

Saulius Binevičius

Kaunas

Š. Mažutaitis

1998

19

Aušra Pačebutaitė

Vilnius

V. Banys

1999

20

Giedrius Rafanavičius

Kaunas

E. Belevičius

1999

21

Paulius Jonavičius

Kaunas

E. Belevičius

1999

22

Eugenijus Rakitinas

Šiauliai

J. Lazdynaitė

1999

23

Emilis Vaitkaitis

Kaunas

S. Skarelis

1999

24

Milda Bilinauskaitė

Kaunas

L. Bakutienė

2000

25

Ramūnas Laurenčikas

Panevėžys

R. Kondrotaitė

2000

26

Pavel Suškov

Klaipėda

N. Gurkova

2000

27

Mindaugas Margis

Klaipėda

E. Anikina

2000

28

Darius Kvasauskas

Anykščiai

R. Pivoriūnas

2000

29

Martynas Lukošiūnas

Panevėžys

I. Šimeliūnaitė

2000

30

Svetlana Nepočiatych

Kaunas

S. Skarelis

2000

31

Oksana Omelčenko

Klaipėda

M. Doviakovskis

2000

32

Vytautas Janušaitis

Kaunas

R. Kalytis

2000

33

Rytis Šipavičius

Kaunas

S. Skarelis

2000

34

Rasa Žilinskaitė

Kaunas

S. Skarelis

2001

35

Paulius Viktoravičius

Šiauliai

G. Prunskus

2001

36

Gediminas Šimkevičius

Šiauliai

A. Dambrauskas

2001

37

Paulius Andrijauskas

Panevėžys

I. Šimeliūnaitė

2001

38

Gytis Balilionis

Kaunas

S. Skarelis

2001

39

Rimvydas Šalčius

Kaunas

D. Krasauskienė

2001

40

Ignė Dovidonytė

Šiauliai

N. Tarelkina

2002

41

Lina Daugvilaitė

Kaunas

V. Kučiakienė

2002

42

Šarūnas Eitmantis

Kaunas

S. Skarelis

2002

43

Merūnas Garbatavičius

Kaunas

Š. Mažutaitis

2002

44

Sergejus Sokolovas

Šiauliai

A. Dambrauskas

2002

45

Darius Vilkevičius

Kaunas

E. Belevičius

2002

46

Monika Račkauskaitė

Vilnius

V. Banys

2002

47

Gintarė Sikorskytė

Kaunas

E. Belevičius

2002

48

Agnė Šileikytė

Šiauliai

N. Tarelkina

2002

49

Simona Motiekaitė

Klaipėda

N. Gurkova

2002

 

Jan Jagėlo

Vilnius

M. Romanovskis

2003

 

Edvinas Dautartas

Kaunas

R. Duškinienė

2003

 

Aurimas Valaitis

Kaunas

J. Statkevičienė

2003

 

Dmitrij Kubiakin

Klaipėda

A. Kovalenko

2003

 

Erika Bespalko

Kaunas

V. Kučiakienė

2003

 

Vera Černova

Vilnius

V. Banys

2003

59

Ramūnas Radzevičius

Vilnius

V. Banys

2003

60

Ignas Krasauskas

Vilnius

M. Romanovskis

2003

61

Edvinas Dautartas

Kaunas

R. Duškinienė

2004

63

Lina Pleskytė

Kaunas

S. Skarelis

2004

64

Rugilė Mileišytė

Kaunas

S. Skarelis

2004

65

Vytautas Adomaitis

Kaunas

J. Statkevičienė

2004

66

Matas Račas

Panevėžys

S. Rickienė

2004

67

Donatas Tupalskis

Panevėžys

S. Rickienė

2004

68

Stanislav Maiboroda

Klaipėda

N. Gurkova

2004

69

Jekaterina Kiseliova

Vilnius

I. Jurevič

2004

70

Aurimas Gajauskas

Panevėžys

R. Kondrotaitė

2004

71

Edgaras Štura

Vilnius

E. Pocevičienė

2004

72

Audrius Gavėnas

Kaunas

M. Špokas

2004

73

Lukas Račkauskas

Vilnius

V. Banys

2004

74

Tomas Urbonas

Kaunas

V. Zutkienė

2004

75

Egidijus Šiautkulis

Šiauliai

N. Tarelkina

2004

76

Minijus Šliažas

Kaunas

J. Statkevičienė

2004

77

Jonas Malinauskas

Kaunas

Ž. Raubaitė

2004

78

Romualdas Kačinskas

Kaunas

L. Bakutienė

2004

79

Rasa Žilinskaitė

Kaunas

R. Kalytis

2004

80

Mantas Buivydas

Marijampolė

D. ir A. Kadūnai

2004

81

Nerijus Didžiokas

Kaunas

E. Belevičius

2004

82

Michailas Žuravliovas

Vilnius

V. Banys

2004

83

Dmitrijus Jaruševičius

Vilnius

M. Romanovskis

2005

84

Mindaugas Ancius

Šiauliai

E. Vielavičiūtė

2005

85

Dovilė Norkevičiūtė

Kaunas

 

2005

86

Karolina Satkūnaitė

Kaunas

S. Skarelis

2005

87

Toma Bliumkinaitė

Kaunas

S. Skarelis

2005

88

Aušra Štreimikytė

Kaunas

S. Skarelis

2005

89

Evelina Bieleckaitė

Kaunas

L. Bakutienė

2005

90

Jelizaveta Griškova

Kaunas

Ž. Raubaitė

2005

91

Vytenis Slėnys

Panevėžys

R. Kondrotaitė

2005

92

Artūr Sporychin

Klaipėda

A. Kovalenko

2005

93

Vladimir Volodko

Šiauliai

N. Tarelkina

2005

94

Linas Sadeckas

Vilnius

R. Moroz

2005

95

Žilvinas Klimavičius

Vilnius

M. Romanovskis

2005

96

Mindaugas Jurgelis

Vilnius

M. Romanovskis

2005

97

Deividas Čepulis

Šiauliai

E. Vielavičiūtė

2005

98

Giedrius Titenis

Anykščiai

Ž. Ovsiukas

2005

99

Marius Juozalėnas

Kaunas

E. Belevičius

2005

100

Valdemaras Garunkštis

Kaunas

J. Statkevičienė

2006

101

Dalius Mockus (ŠV)

Kaunas

A. Girdauskienė

2006

102

Ignas Barkauskas (ŠV)

Vilnius

K. Autukas

2006

103

Aistė Dobrovolskaitė

Kaunas

J. Martišienė

2006

104

Mindaugas Sadauskas

Panevėžys

Ž. Budrienė

2006

105

Rokas Čepulis

Šiauliai

K. Jankevičius

2006

106

Gritė Apanavičiūtė

Anykščiai

Ž. Ovsiukas

2007

107

Raminta Dvariškytė

Vilnius

R. Moroz

2007

108

Lukas Rinkevičius

Vilnius

J. Pocevičienė

2008

109

Vaidotas Blažys

Kaunas

L. Bezzubovas

2008

110

Karolina Dryžaitė

Šiauliai

K. Jankevičius

2008

111

Neringa Samaitytė

Kaunas

D. Mažutaitis

2008

112

Deividas Buividas

Kaunas

J. Statkevičienė

2008

113

Inga Šukytė

Klaipėda

M. Doviakovskis

2008

114

Edvinas Galinis

Anykščiai

Ž. Ovsiukas

2008

115

Edgaras Balčikonis

Panevėžys

A. Šaulianskas
– S. Rickienė

2009

116

Pijus Labanauskas

Panevėžys

M. Labanauskienė
– R. Kondrotaitė

2009

117

Igor Kozlovskij

Klaipėda

L. Panasiuk

2009

118

Andrius Greičius

Kaunas

L. Bezzubovas

2009

119

Urtė Kazakevičiūtė

Kaunas

L. Češuiko

2009

120

Ramūnas Paknys

Vilnius

R. Moroz

2009

121

Simas Jarašūnas

Vilnius

R. Moroz

2009

122

Jūratė Ščerbinskaitė

Kaunas

J. Statkevičienė

2009

123

Šarūnas Jankauskas

Kaunas

D. Mažutaitis

2009

124

Eimantas Vijaikis

Kaunas

E. Belevičius

2009

125

Lukas Rinkevičius

Vilnius

E. Pocevičienė

2009

126

Giedrė Grigonytė

Vilnius

J. Pocevičienė

2009

127

Tadas Duškinas

Kaunas

R. Kalytis - S.Skarelis

2010

128

Jevgenij Gamper

Vilnius

J. Pogumirskienė

2010

129

Dominykas Spudvilas

Anykščiai

R. Pivoriūnas

2010

130

Agnė Jokubonytė

Vilnius

R. Moroz

2010

130

Matas Andriekus

Kaunas

R. Kalytis

2010

131

Vaiva Gimbutytė

Kaunas

R. Kalytis

2010

132

Giedrius Andriunaitis

Kaunas

R. Kalytis

2010

133

Justinas Bilis

Panevėžys

Ž. Budrienė
- I. Šimeliūnaitė

2010

134

Vilius Karalius

Marijampolė

A. ir D. Kadūnai

2010

135

Simas Žiaukas

Kaunas

J. Statkevičienė

2010

136

Rūta Meilutytė

Kaunas

G. Martinionis

2010

137

Edvinas Apčinikovas

Kaunas

L. Bakutienė

2010

138

Evelina Rudytė

Klaipėda

N. Gurkova-A. Zaicev

2010

139

Simonas Bilis

Panevėžys

I. Paipelienė-Ž. Budrienė

2010

140

Marius Mikalauskas

Kaunas

J. Dulevičienė

2010

141

Povilas Strazdas

Vilnius

I. Jurevič

2010

142

Danas Rapšys

Panevėžys

I. Paipelienė-Ž. Budrienė

2010

143

       

144

Deividas Grigalionis

Panevėžys

S. Rickienė

2011

145

Rimantas Mogenis

Kaunas

L. Bakutienė

2011

146

Irmantas Vernickas

Anykščiai

R. Pivoriūnas

2011

147

Deividas Margevičius

Kaunas

J. Dulevičienė

2011

148

Eva Gliožerytė

Šiauliai

R. Šuipis

2011

149

Ugnė Mažutaitytė

Kaunas

R. Mažutaitienė

2011

150

Deividas Valentavičius

Marijampolė

D. Sagaitienė

2011

151

Lukas Levickas

Marijampolė

D. Sagaitienė

2012

152

Viktė Labanauskaitė

Panevėžys

M. Labanauskienė
-R. Kondrotaitė

2012

153

Dovilė Mikoliūnaitė

Ignalina

E. Rakitinas

2012

154

Mantas Auruškevičius

Alytus

K. Margevičius

2012

155

Ieva Zarankaitė

Utena

J. Jurkėnienė

2012

156

Augustinas Jakubauskas

Vilnius

J. Pocevičienė

2012

157

Simona Raudonytė

Šiauliai

V. Staškuvienė
-K. Jankevičius

2012

158

Rokas Dobrovolskis

Šiauliai

R. Šuipis

2012

159

Kirilas Kiseliovas

Vilnius

A. Kiseliova

2012

160

Grantas Dapkus

Kaunas

J. Statkevičienė

2013

161

Jevgenij Rogožin

Vilnius

A. Kiseliova

2013

162

Gytis Stankevičius

Kaunas

E. Belevičius

2013

163

Jonas Zakarauskas

Kaunas

J. Dulevičienė

2013

164

Paulius Grigaliūnas

Vilnius

A. Kiseliova

2013

165

Goda Overlingaitė

Kaunas

J. Dulevičienė

2013

166

Arnas Sedlevičius

Vilnius

R. Juškienė

2013

167

Andrius Šidlauskas

Panevėžys

J. Klimavičienė

2013

168

Viktorija Valiūtė

Šiauliai

R. Šuipis

2013

169

Lukas Paulauskas

Kaunas

G. Martinionis

2013

170

Eimantas Milius

Vilnius

A. Kiseliova

2014

171

Andrius Pčalinas

Kaunas

 

2014

172

Arminas Sederevičius

Kaunas

 

2014

173

Pijus Mackevičius

Kaunas

 

2014

174

Edvinas Mažintas

Kaunas

 

2014

175

Agnė Šeleikaitė

Kaunas

G. Martinionis

2014

176

Ruslanas Arkadjevas

Kaunas

 

2015

177

Jonas Sadauskas

Vilnius

I. Jurevič

2015

178

Juozas Mackonis

Kaunas

R. Mažutaitienė
-R. Šalčius

2015

179

Diana Jaruševičiūtė

Kaunas

E. Belevičius

2015

180

Valdas Abalikšta

Šiauliai

E. Vielavičiūtė

2015

181

Meda Kulbačiauskaitė

Kaunas

R. Kalytis-
R. Duškinienė

2015

182

Rokas Juozelskis

Kaunas

R. Mažutaitienė

-R. Šalčius

2015

183 Darijus Astrauskas Kėdainiai T. Pakštys 2016
184 Paulius Martinkėnas Kaunas G.Martinionis 2016
185 Greta Gataveckaitė Alytus  E. Kašėta 2016
186 Erikas Kapočius Ignalina E. Rakitinas 2016
187 Tomas Sungaila Kaunas G.Martinionis 2016
188 Erika Martišiūtė Panevėžys M. Labanauskienė -
R.Kondrotaitė
2016
189 Mantas Kaveckas Klaipėda M. Doviakovskij 2016
190 Roberta Kuzaitė Klaipėda M. Doviakonskij 2016
191 Beatričė Kanapienytė Kaunas G.Martinionis 2016
         

Jeigu pastebėjote netikslumų prašome pranešti Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Artimiausi gimtadieniai

Jurga Dimšienė - (02-28)

Zita Kralikaitė - (02-28)

Rokas Juozelskis - (03-07)

Natalija Tarelkina - (03-09)

Raimundas Mažuolis - (03-09)

Egidijus Kašėta - (03-11)

Ugnė Mažutaitytė - (03-14)

Aldona Milkevičienė - (03-14)

Arūnas Gabrilavičius - (03-14)

Renginių kalendorius

Vasaris 2017
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28

Oficialus LPF rėmėjas

180x600_banner_Ruta

Bendraukime

Rėmėjai ir partneriai

Inter 
tbBlack
BMW logo
 Mirtha logo
Valiunas Ellex Stacked 2
 Maxima

biseris-uab 


ENERCOM CAPITAL logo

Mes už švarų sportą

Antidopingas 

mokymas plaukti logo 2

Informaciniai partneriai

Delfi RGB-new

 

LRT_logo_2012