Utenoje vyko tradicinės XI Tarptautinės plaukimo varžybos „Olimpiečių taurė – 2018“, kuriose dalyvavo per 200 jaunųjų plaukikų iš Lietuvos ir Latvijos. Varžybose dalyvavo ir apdovanojimus teikė olimpiniai čempionai Lina Kačiušytė ir Robertas Žulpa.

Varžybų nugalėtojais pagrindinėje varžybų rungtyje 100 metrų kompleksu tapo: I grupėje Smiltė Plytnikaitė (Impuls PA – 1.13,62), Aidas Matekonis (Kauno PM „Šilainiai“ – 1.13,67), II amžiaus grupėje – Erika Filipavičiūtė (Vilniaus MSC – 1.13,63) ir Ignas Luneckas (Vilniaus MSC – 1.06,61).

Individualiose rungtyse nugalėjo: Meda Mikučionytė (Utenos DSC), Titas Zabulionis (Utenos DSC), Ieva Tautkutė (Šiaulių PM „Delfinas“), Emilis Atkočiūnas (Kauno SM „Startas“), Martyna Masiulevičiūtė (Kauno SM „Startas“), Valerij Samodurovs (Rezeknes BJSS), Kamilė Budrytė (Utenos DSC), Arminas Bartninkas (Vilniaus MSC), Smiltė Plytnykaitė (Impuls PA), Neilas Vaičiulis (Šiaulių PM „Delfinas“), Goda Činskaitė (Vilniaus MSC), Matas Jasiūnas (Vilniaus MSC), Eglė Mockaitytė (Šiaulių PM „Delfinas“), Aidas Matekonis (Kauno PM „Šilainiai“), Erika Pilipavičiūtė (Vilniaus MSC), Viktor Dudko (Utenos DSC).

Estafetiniuose plaukimuose 4x50 metrų kombinuotai nugalėjo Vilniaus Impuls PA mergaitės ir Daugavpils BJSS berniukai, mišrioje estafetėje Vilniaus MSC.

Geriausiais varžybų plaukikais pripažinti jaunesniųjų plaukikų grupėje Smiltė Plytnykaitė (Impuls PA) treneris K. Steponavičius ir Aidas Matekonis (Kauno PM „Šilainiai“) trenerė L. Bakutienė.

Vyresniųjų grupėje Erika Filipavičiūtė (Vilniaus MSC) treneriai O. Sinkevič – V. Timofejeva ir Viktor Dudko (Utenos DSC) treneris A. Diominas.

Komandinėje įskaitoje prizines vietas ir olimpiečių asociacijos taures laimėjo: Vilniaus MSC – pirmoji vieta, antri – Utenos DSC ir treti – Kauno SM „Startas“.

Rezultatai

master click

Rėmėjai ir partneriai

primus derling logo
 
logo arena

programas finansuoja

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 
Baltic States Swimming Championships 2021
2021 03 06–07 | Klaipėda (LTU)
 Youth 
Lithuania 275 Estonia 173  Latvia 81 
— Junior 
Lithuania 229  Estonia 183  Latvia 83
— Open 
Lithuania 356 Estonia 132 Latvia 123
 icons8 play button 40  Day 1 Prelims
 icons8 play button 40  Day 1 Finals
 icons8 play button 40  Day 2 Prelims
 icons8 play button 40  Day 2 Finals LIVE
 

covid ban1

antidoping1

kandidatai1

mok plaukti1

Užsiprenumeruokite LPF naujienlaiškį!

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript