Rugpjūčio 16-21 dienomis Peru sostinėje Limoje vyksta 3-iasis Pasaulio jaunių plaukimo čempionatas. Varžybose tarp 700 plaukikų iš 64 pasaulio valstybių grumsis ir 5 Lietuvos plaukikai:

1. Giedrė Grigonytė
2. Vaiva Gimbutytė
3. Jūratė Ščerbinskaitė
4. Tadas Duškinas
5. Simonas Bilis

 

Pirmąją varžybų dieną (rugpjūčio 16 d.) Lietuvos atstovai nestartavo.

Antroji varžybų diena (rugpjūčio 17 d.)

Jūratė Ščerbinskaitė 100 m lst 58,67 sek. 30 vieta iš 58
Giedrė Grigonytė 100 m lst 1.01,41 min. 48 vieta iš 58 
Tadas Duškinas 100 m peteliške 56,07 sek. 25 vieta iš 53
Vaiva Gimbutytė 200 m peteliške 2.21,64 min. 13 vieta iš 31
Simonas Bilis 200 m lst 1.53,54 min. 15 vieta iš 50

Trečia varžybų diena (rugpjūčio 18 d.)

Simonas Bilis 50 m laisvu stiliumi (23,54 sek.) 11 numeriu papuolė į rungties pusfinalį. Rungtyje startavo 64 plaukikai.
Vaiva Gimbutytė 50 m peteliške 28,53 sek. 21 vieta iš 52
Giedrė Grigonytė 50 m peteliške 28,99 sek. 26 vieta iš 52
Tadas Duškinas 50 m nugara 28,00 sek, 22 vieta iš 41

Pusfinaliai:

Simonas Bilis 50 m laisvu stiliumi pusfinalyje (23,30 sek.) bei 7-tu numeriu papuolė į rungties finalą.

Ketvirta varžybų diena (rugpjūčio 19 d.)

Jūratė Ščerbinskaitė 400 m lst 4.25,37 min. 19 vieta iš 41
Tadas Duškinas 50 m peteliške 25, 24 sek. 13 numeriu papuolė į rungties pusfinalį.

Finalai ir pusfinaliai:

Simonas Bilis 50 m laisvu stiliumi finale užėmė 7-tą vietą (23,23 sek.).
Tadas Duškinas 50 m peteliške pusfinalyje užėmė 12-tą vieta (25,09 sek.) ir į finalą nepateko.
lrytas_logo  
 

Penkta varžybų diena (rugpjūčio 20 d.)

Simonas Bilis 100 m lst 51,57 sek. 18 vieta iš 65
Tadas Duškinas 100 m lst 52,23 sek. 29 vieta iš 65
Giedrė Grigonytė 100 m peteliške 1.04,77 min. 26 vieta iš 45
Vaiva Gimbutytė 100 m peteliške 1.01,71 min. 11 numeriu papuolė į rungties pusfinalį.
Giedrė Grigonytė 50 m laisvu stiliumi 27,10 sek. 25 vieta iš 54
 

Pusfinaliai:

 
Vaiva Gimbutytė 100 m peteliške pusfinalyje (1.01,60 min.) užėmė 12-tą vietą.
 

Šešta varžybų diena (rugpjūčio 21 d.)

 
Jūratė Ščerbinskaitė 200 m lst 2.04,74 min. 18 vieta iš 49

 

Varžybų rezultatai

 

kursai ban2

Rėmėjai ir partneriai

primus derling logo

 senukai logo 

sportland logo
 
logo arena

programas finansuoja

antidoping1

kandidatai1

mok plaukti1

WAD ban1