Vasara, atostogos, jokių namų darbų ar ankstyvo kėlimosi į mokyklą. Vaikams tai svajonė, tėvams – kasmetinis rūpestis. Atostogos pas senelius kaime jau seniai yra užleidusios savo dominuojančią poziciją geriausiu atveju stovykloms, blogiausiu – kompiuteriui. Stengdamiesi išvengti pastarojo scenarijaus, tėvai patys sėdasi prie monitoriaus ekrano, jungia paieškos sistemos langą ir ieško pačių geriausių, įdomiausių, naudingiausių stovyklų, kokias tik gali surasti. Pasiūla kiekvienais metais didėja, tuo pačiu paskui save tempdama ir didėjančias kainas. Tokiu atveju, vien noro padovanoti savo vaikams nepamirštamas atostogas ne visada užtenka. Nepaisant to, neverta nuleisti rankų, nėra padėties be išeities ir, būtent, šią išeitį jums siūlo „Girstučio“ baseinas.

Vasarą žvilgsniai į skendimų statistiką krypsta vis dažniau, o nerimas dėl vaikų saugumo būnant vandenyje užpildo dažno suaugusio krūtinę. Siekdami nuraminti šį nemalonų jausmą, „Girstučio“ baseinas organizuoja plaukimo stovyklas vaikams, kuriose bus galima ne tik naudingai, bet ir smagiai praleisti laiką. Per visus mokslo metus „Girstučio“ baseine plaukimo treniruotes lanko beveik 1000 vaikų, todėl vasaros sezoną prie vandens telkinių jie neabejotinai pradės pasiruošę puikiai. Vasaros stovyklos baseine geriausia išeitis visiems, kurie per metus nerasdavo tam laiko.

10 plaukimo pamokų -  būtent tiek, turės kiekvienas vaikas lankydamas plaukimo stovyklą baseine, nesvarbu ar jis pasirinktų visos dienos, ar valandinę stovyklą. Per šias 10 pamokų vaikas pripras prie vandens, išmoks taisyklingai kvėpuoti bei sulaikyti kvėpavimą, atlikti šuoliuką į vandenį, nuplaukti 25m. nugara ar krūtine, su pagalbinėmis priemonėmis ar net be jų. Kiekvieno vaiko galimybės yra skirtingos, tačiau susipažinimas su esminiais plaukimo elementais yra neabejotinai didelis žingsnis į priekį norint jaustis saugiai.

Svarbiausias „Girstučio“ baseino organizuojamų stovyklų akcentas – prieinama kaina. Kiekvienas vaikas turi galimybę išmokti plaukti vos už 15 eurų – tai 10 dienų „Plauk kaip ruonis“ valandinės plaukimo stovyklos kaina. Tačiau baseinas neapsiriboja vien plaukimo pamokomis, todėl siūlo ir antrąjį stovyklos variantą – „Jūrų liūto“ visos dienos stovyklą, kurios kaina 80 Eur su maitinimu.  Stovyklos metu per dieną vyks net dvi plaukimo treniruotės ir  daug smagios papildomos veiklos – išvykos, žaidimai, estafetės, kūrybinės užduotys – viskas ko reikia gerai praleisti dieną. Tebūna ši vasara ne tik linksma, bet ir naudinga!

Daugiau informacijos www.girstuciobaseinas.lt

Užsiprenumeruokite LPF naujienlaiškį!

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue


ml logo 2013 black trans


primus derling logo


logo arena

programas finansuoja min

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 
Madwave Challenge of Riga
2021 08 28-29 | Ryga, Latvija
 

covid ban1

kandidatai1

ekspertai pataria 2

mok plaukti1