Vienas geriausių Lietuvos plaukikų Giedrius Titenis turi naują trenerį. Lietuvį treniruoja 53-ejų metų vokietis Dirkas Lange`as.

D. Lange`as kaip treneris yra dirbęs šešeriose olimpinėse žaidynėse (1996–2016 metais), o jo auklėtiniai yra laimėję devynis olimpinius medalius, taip pat – virš 100 apdovanojimų pasaulio ir Europos pirmenybėse. Jo auklėtiniai yra pagerinę 24 pasaulio ir 36 Europos rekordus.

Vokietijos plaukimo specialistas yra dirbęs arba vis dar dirba su Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Švedijos, Norvegijos, Airijos, Slovakijos, Šveicarijos, Belgijos, Egipto, Jungtinių Arabų Emyratų ir Pietų Afrikos Respublikos (PAR) plaukikais. Vienas garsiausių D. Lange`o auklėtinių – olimpinis čempionas iš PAR Cameronas van der Burghas.

„Noriu vėl grįžti ten, kur buvau – ant podiumo. Po nesėkmingo praėjusio sezono supratau, kad noriu vėl varžytis ir nugalėti geriausius pasaulio plaukikus krūtine. Visiškai pasitikiu aukšta trenerio kvalifikacija ir labai sėkminga programa. Jis jau įrodė, kad turi gerą ranką ruošiant geriausius plaukikus“, – sakė G. Titenis.

Lietuvos plaukimo federacija su naujuoju G.Titenio treneriu yra pasirašiusi dviejų metų bendradarbiavimo kontraktą. Plaukikas pagal trenerio parengtą planą treniruojasi Vilniuje ir ne rečiau kaip kartą per mėnesį jungiasi į treniruočių stovyklas Grace (Austrija) ar kitą vietą pagal iš anksto suderintą planą. D.Lange parengto plano vykdymą Vilniuje kontroliuoja treneris Donatas Balandis.

Spalio 14-16 d. G.Titenis startavo savo pirmose sezono varžybose Pilzene (Čekija). Varžybos vyko 25 m baseine. Sportininko pasiekti rezultatai:

50 m krūtine – 27,92 sek.
100 m krūtine – 1.00,86 min.  
200 m krūtine – 2.13,73 min.  

„Giedrius yra labai motyvuotas ir treniruočių metu elgiasi labai profesionaliai. Jo organizmo atsakas į treniruočių krūvius yra tiesiog stulbinantis! Jau dabar jo treniruočių testų rezultatai prilygsta kai kuriems geriausiems Camerono van der Burgho testų rezultatams nepaisant ankstyvo plaukimo sezono etapo ir to, kad Giedriui yra viskas nauja. Giedriaus organizmo reakcija į treniruočių krūvius yra pati greičiausia kiek man yra tekę susidurti. Tikiu, kad mūsų laukia puiki ateitis“, -  po savaitės bendrų treniruočių sakė treneris Dirkas Lange. 

Giedrius Titenis gruodžio 6-11 d. dalyvaus Pasaulio plaukimo čempionate 25 m baseine Vindzore (Kanada). 

kursai ban2

Rėmėjai ir partneriai

primus derling logo

 senukai logo 

sportland logo
 
logo arena

programas finansuoja

Naujausi dokumentai

KalendoriaiNuostataiRezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 
LPF vidutinių ir ilgų nuotolių taurė 2020
2020 01 17 | 01 18 | 02 08
Kaunas | Panevėžys | Alytus

antidoping1

kandidatai1

mok plaukti1

WAD ban1