Kinijos Nandzingo mieste tęsiasi II jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse. Trečiadienį toliau vyko plaukimo varžybos. Pajėgiausia Lietuvos plaukikė olimpinė ir pasaulio čempionė, planetos rekordininkė 17-metė Rūta Meilutytė dalyvavo 100 metrų plaukimo krūtine finale. Ji nuotolį įveikė per 1 min. 05,39 sek. ir antrąkart tapo žaidynių čempione.

Artimiausią varžovę kinę Yun He (1:07,49) mūsiškė aplenkė daugiau negu 2 sekundėmis. Trečią vietą užėmė ukrainietė Anastasija Maliavina (1:08,16).

7. Dalma Sebestyen (Vengrija) - 1:09,71

Kitas Lietuvos plaukikasPovilasStrazdas trečiadienį startavo 50 metrų plaukimo peteliške pusfinalyje. Antrame plaukime lietuvis finišavo septintas (24,83 sek.), o bendroje įskaitoje jis liko 13-as. Finale plauks 8 sportininkai.