klaipedos baseinas

Klaipėdos baseinas | Lino Krisiukėno nuotr.

Baigėsi naujausio Lietuvos plaukimo federacijos (LPF) mini centro Klaipėdoje trenerių konkursas. Atrankos komisijos, kurią sudarė LPF Vykdomojo komiteto atstovas, LPF Trenerių tarybos atstovas ir Mini centro vadovas, sprendimu Klaipėdos mini centro vyr. trenerės pareigas eis ne vieną šalies čempioną ir rekordininką išugdžiusi Jandra Bogužienė.

Mini centro komandoje taip pat kartu dirbs plaukimo treneriai Diana Sadauskienė ir Vilius Srėbalius.

Planuojama, kad Klaipėdos mini centre potencialiai galėtų treniruotis iki 20 jaunųjų šalies plaukikų. Čia jiems būtų suteikiamos reikiamos treniruočių sąlygos, stebimas sportininkų akademinis pažangumas.

Trenerių komanda taip pat seks mini centro sportininkų aerobinį pajėgumą, stiprins jų ištvermę ir greitį, tobulins plaukimo techniką, skirs dėmesio visų raumenų grupių vystymui.

Plaukikai, atsižvelgiant į jų pažangą ir meistriškumo standartų įvykdymą, bus peržiūrimi kiekvienais metais, o treneriai – po olimpinio ciklo pabaigos. Todėl tie sportininkai, kuriems šiuo metu dar trūksta iki mini centrų auklėtiniams taikomų kriterijų išpildymo, patobulėję turės galimybę prisijungti vėliau.

Tikimasi, kad treniruotės Klaipėdos mini centre turėtų prasidėti kovo viduryje.

Primename, kad pagrindinis LPF mini centrų tikslas – subūrus talentingiausius jaunuosius plaukikus į grupes ir formuojant aukšto meistriškumo plaukikų piramidę, užtikrinti kokybišką ir efektyvų daugiametį jaunųjų sportininkų rengimo procesą, kad perspektyvus jaunimas pasiektų aukščiausių pasiekimų amžių ir galėtų realizuoti savo potencialą svarbiausiose tarptautinėse varžybose.

LPF mini centrai jau veikia keturiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje. Šiuose centruose treniruojasi per 60 šalies jaunųjų plaukikų.

Daugiau apie mini centrus skaitykite čia.

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue

INVL Pirminis logotipas RGB Melynas

Megrame logo LT 1

WU LOGO HZ BL Yellow Background CMYK

primus derling logo

 Arena Marchio LockUp Vert POS

SMSM logo

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
4 sw  3 dv  2 as 1 ow
LPF taurė
2022 11 11-12 | Druskininkai

ekspertai pataria 2

vaiku treneris ban

LPF naujienlaiškis

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript