Pasaulinėse studentų vasaros žaidynėse Taipėjuje Danas Rapšys 100 m nugara finale atplaukė trečias ir savo apdovanojimų kolekciją papildė universiados bronzos medaliu, o Andrius Šidlauskas 100 m krūtine finale įveikė septintas.

Tiek atrankoje, tiek pusfinalyje trečiuoju buvęs D.Rapšys finalo plaukime pusę distancijos įveikė antras, nusileisdamas tik čempionu tapusiam amerikiečiui Justinui Andrew Ressui (53,29 sek.), tačiau finiše LEU studentą aplenkė ir japonas Kosuke Hagino – 54,17 sek.

„Džiaugiuosi, kad pavyko apginti savo universiteto ir šalies garbę. Tai mano karjeroje pirmasis Universiados medalis ir nuo to džiaugsmas tik didesnis. Šiek tiek apmaudu, nes galėjau būti ir antras, nes antrąją vietą užėmęs japonas mane aplenkė tik paskutinę akimirką. Kita vertus, medalis yra medalis ir reikia tuo pasidžiaugti. Mums tai jau penktos ar šeštos iš eilės varžybos ir sportinė forma nėra pati geriausia. Universiadoje nuo atrankos plaukimo savo rezultatus vis gerinu ir tikiuosi, kad nesustosiu ir sėkmingai kovosiu toliau“, - iškart po apdovanojimo ceremonijos sakė D. Rapšys.

taipei rapsys bronza2

Ne už ilgo Lietuvos plaukikas tęsė kovą 200 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje. Atrankoje užfiksavęs trečią rezultatą (1 min. 49,20 sek.), pusfinalyje jis finišavo galingai ir, nuotolį įveikęs per 1 min. 47,46 sek. užtikrintai pateko į finalą, kuriame dėl medalių varžysis antradienį.

100 m plaukimo krūtine rungties finale A.Šidlauskas nuotolį įveikė per 1 min. 00,95 sek. Pirmoje distancijos dalyje jis buvo lyderių grupėje, tačiau finišui pritrūko jėgų, užimta aukšta septinta vieta.

Aukso medalius rungtyje iškovojo du plaukikai, amerikietis Andrew Lawrence’as Wilsonas ir baltarusis Ilja Šymanovičius, užfiksavę identišką laiką – 1 min. 00,15 sek.

Universiados trečiosios plaukimo varžybų dienos atrankoje antradienį A.Šidlauskas plauks 200 m krūtine, Ugnė Mažutaitytė – 100 m nugara, Gytis Stankevičius – 50 m nugara.

Lietuvos studentų sporto asociacijos nuotr.

powered by social2s

master ban1

Rėmėjai ir partneriai

primus derling logo

 senukai logo 

sportland logo
 
logo arena
 

Naujausi dokumentai

 

FINA Swimming Word Cup

FINA pasaulio plaukimo taurė 2019 #6 Kazanė (RUS)

lapkričio 1–3 dienomis

 >>> <<<

LPF komandinė taurė 2019 

lapkričio 15–16 dienomis Vilniuje


Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
 

tokyo2020 logo vertical

mok plaukti1