isl
„Energy Standard“energystandardparis.com nuotr.
isl logo mobile dark   Budapeštas, Vengrija  
  Spalio 1617 d.   
  25 m baseinas   
  isl.global  
 

Koronaviruso pandemija užkirto kelią stipriausiems planetos plaukikams šiemet pasivaržyti svarbiausiuose metų startuose – neįvyko čempionatai, perkeltos olimpinės žaidynės. Tačiau laukimas baigėsi – antrasis Tarptautinės plaukimo lygos (ISL) sezonas prasideda. Jau šį penktadienį viso pasaulio plaukimo gerbėjų akys nukryps į Vengrijos sostinę Budapeštą.

ISL rado išeitį – organizatoriai atsisakė rengti skirtingus lygos etapus vis kitame mieste ir visus sukvietė į Budapeštą, tikėdamiesi, kad jų sukurtas savotiškas varžybų burbulas sėkmingai atlaikys naują lygos sezoną.

8 plaukimo klubai iš inauguracinio sezono šiemet sulaukė konkurencijos – lygoje debiutuoja dvi naujos komandos – Toronto „Titans“ ir Tokijo „Frog Kings“.

2019 metų sezone besivaržę klubai taip pat neišvengė pokyčių – dalis sportininkų perbėgo į kitas komandas, o kai kuriems, pavyzdžiui, Australijos plaukikams, teko pasilikti namuose dėl griežtų vietinės valdžios nustatytų keliavimo apribojimų ar grėsmės prarasti federacijos finansavimą.

Praėjusių metų nugalėtoja „Energy Standard“ komanda išlaikė savo branduolį ­­­– net 20 sportininkų sugrįžo ginti čempionų titulą, tačiau klubas neišvengė ir būtino naujų narių papildymo. Tarp jų ir du lietuviai – Danas Rapšys ir Andrius Šidlauskas.

Abu jie prisijungs prie Simono Bilio, kuris 2019 m. sezone sėkmingai prisidėjo prie šios komandos pergalės.

D.Rapšys turėtų būti puikus „Energy Standard“ pastiprinimas varžytis su James Guy („London Roar“), Zane Grothe („DC Trident“) ir Blake Pieroni („Toronto Titans“).

Tarp ryškiausių A.Šidlausko varžovų reiktų paminėti Adam Peaty („London Roar“), Fabio Scozzoli („Aqua Centurions“) ir Marco Koch („New York Breakers“).

Kokiose rungtyse lietuviai padės savo komandai rinkti taškus nuspręs vyriausiasis „Energy Standard“ treneris James Gibson.

energy standard logo
 
vyrai šalis moterys šalis
Chad Le Clos
komandos kapitonas
RSA
Sarah Sjostrom
komandos kapitonė
SWE
Florent Manaudou FRA Femke Heemskerk NED
Max Litchfield GBR Breeja Larson USA
Andrius Šidlauskas LTU Imogen Clark GBR
Evgeny Rylov RUS Zsuzsanna Jakabos HUN
Felipe Lima BRA Pernille Blume DEN
Kregor Zirk EST Siobhan Haughey HKG
Ben Proud GBR Georgia Davies GBR
Kliment Kolesnikov RUS Viktoriya Gunes TUR
Danas Rapšys LTU Anastasiya Shkurdai BLR
Sergey Shevtsov UKR Mary-Sophie Harvey CAN
Maxim Stupin RUS Emily Seebohm AUS
Simonas Bilis LTU Tamara van Vliet NED
Ilya Shymanovich BLR Madeline Banic USA
Matt Grevers USA Lucy Hope GBR
Andrei Zhilkin RUS Benedetta Pilato ITA
 

„Energy Standard“ komandai atrankinėse varžybose teks susirungti su „Cali Condors“, „New York Breakers“, „LA Current“, „Aqua Centurions“, „Toronto Titans“, „DC Trident“, „Team Iron“ ir „Tokyo Frog Kings“ ekipomis. O akistatos su praėjusių metų antrosios vietos laimėtoja „London Roar“ komanda 2019 m. čempionams teks palaukti iki pat pusfinalių.

Artimiausias plaukimo komandų susitikimas laukia jau spalio 16 dieną, penktadienį, 17 valandą (Lietuvos laiku). Antra dalis – šeštadienį nuo 21 val. Varžybas tiesiogiai iš Budapešto transliuos Sport1 | M4 Sport | Kiti kanalai.

Varžybų tvarkaraštis

#1 spalio 16 ir 17

Cali Condors / Energy Standard Paris

LA Current / NY Breakers

#2 spalio 18 ir 19

Aqua Centurions / DC Trident

Iron / London Roar

#3 spalio 24 ir 25

Aqua Centurions / LA Current

Tokyo Frog Kings / Toronto Titans

#4 spalio 26 ir 27

Cali Condors / DC Trident /

Iron / NY Breakers

#5 spalio 30 ir 31

DC Trident / LA Current

London Roar / Tokyo Frog Kings

#6 lapkričio 1 ir 2

Aqua Centurions / Energy Standard Paris

NY Breakers / Toronto Titans

#7 lapkričio 5 ir 6

DC Trident / Energy Standard Paris

Iron / Toronto Titans

#8 lapkričio 5 ir 6

Cali Condors / London Roar

NY Breakers / Tokyo Frog Kings

#9 lapkričio 9 ir 10

Energy Standard Paris / Iron

Tokyo Frog Kings / Toronto Titans

#10 lapkričio 9 ir 10

Aqua Centurions / Cali Condors

LA Current / London Roar

PUSFINALIS 1 lapkričio 14 ir 15
PUSFINALIS 2 lapkričio 15 ir 16
FINALAS lapkričio 21 ir 22
 

Plačiau apie naująjį ISL sezoną skaitykite čia.

master click

Rėmėjai ir partneriai

primus derling logo
 
logo arena

programas finansuoja

antidoping1

kandidatai1

mok plaukti1