Viktorijos Vaišvilaitės-Skirutienės nuotr.
baku2019 Baku, Azerbaidžanas
Liepos 21–27 d.
50 m baseinas
Oficiali svetainė
Rezultatai
 

Dešimt Lietuvos plaukikų liepos 22 dieną startuoja Europos jaunimo olimpiniame festivalyje Azerbaidžano sostinėje Baku. Dėl apdovanojimų čia susirungs 15–16 metų vaikinai ir 14–15 metų merginos.

Mūsų šalies plaukikų delegaciją sudaro Daniil Pancerevas, Aleksas Savickas, Mija Motiejaitytė, Laura Šliburytė, Džiugas Karklelis, Tadas Praniauskas, Tomas Navikonis, Gerda Jotautė, Nojus Skirutis ir Radvilė Kerševičiūtė. Sportininkus lydi trenerės Jandra Bogužienė ir Židrūnė Budrienė bei komandos vadovė Rasa Duškinienė.

Tiesiogines transliacijas bus galima stebėti per EOC CHANNEL.

Plaukikų startai ir rezultatai:
Daniil Pancerevas PB SB Atranka Pusfinalis Finalas Vieta
50 m l. stiliumi 24,29 24,31 24,27 PB q (20/47) 24,19 PB (14/16) nepateko 14 
100 m l. stiliumi 52,30 52,30 52,46 R (19/47) nepateko nepateko 19
100 m peteliške 57,18 57,18 56,63 PB q (14/38) 56,23 PB R (10/16) nepateko 10 
.
Aleksas Savickas PB SB Atranka Pusfinalis Finalas Vieta
50 m l. stiliumi 24,51 24,51 24,70 (31/47) nepateko nepateko 31 
100 m l. stiliumi 53,04 53,04 53,13 (29/47) nepateko nepateko 29 
100 m krūtine 1.05,67 1.05,67 1.04,57 PB q (8/26) 1.04,22 PB q (6/16)
1.04,43 7
200 m krūtine 2.24,35 2.24,35 2.22,90 PB q (13/29) 2.19,65 PB q (7/16) 2.18,73 PB 4
.
Mija Motiejaitytė PB SB Atranka Pusfinalis Finalas Vieta
100 m krūtine 1.13,32 1.13,32 1.14,45 R (21/30) nepateko nepateko 21
200 m krūtine 2.41,77 2.41,77 2.42,05 (24/33) nepateko nepateko 24 
.
Laura Šliburytė PB SB Atranka Pusfinalis Finalas Vieta
50 m l. stiliumi 26,99 26,99 27,06 (24/44) | 26,71*PB R
nepateko nepateko 24 
100 m l. stiliumi 59,97 59,97 59,44 PB (34/52) nepateko nepateko 34
.
Džiugas Karklelis PB SB Atranka Pusfinalis Finalas Vieta
100 m krūtine 1.07,99 1.07,99 1.10,30 (26/26) nepateko nepateko 26 
200 m krūtine 2.27,45 2.27,45 2.28,83 (28/29) nepateko nepateko 28 
200 m kompl. b. 2.13,86 2.13,86 2.14,38 R (21/28) 2.15,51 (16/16) nepateko 16
400 m kompl. b. 4.45,13 4.45,13 4.50,12 (30/32) X nepateko 30 
.
Tadas Praniauskas PB SB Atranka Pusfinalis Finalas Vieta
100 m nugara 59,97 59,97 1.00,99 (28/32) nepateko nepateko 28 
200 m nugara 2.11,33 2.11,33 2.13,69 (26/31) nepateko nepateko 26 
.
Tomas Navikonis PB SB Atranka Pusfinalis Finalas Vieta
200 m l. stiliumi 1.57,98 1.57,98 1.59,68 (41/48) nepateko nepateko 41
100 m nugara 1.00,37 1.00,37 59,79 PB q (20/32) 58,76 PB (11/16) nepateko 11
.
Gerda Jotautė PB SB Atranka Pusfinalis Finalas Vieta
50 m l. stiliumi 27,25 27,25 27,06 PB (24/44) | 26,98* PB nepateko nepateko 24 
100 m l. stiliumi 1.01,34 1.01,34 1.00,95 PB (44/52) nepateko nepateko 44 
100 m nugara 1.10,04 1.10,04 1.09,48 PB (31/34) nepateko nepateko 31 
.
Nojus Skirutis PB SB Atranka Pusfinalis Finalas Vieta
400 m l. stiliumi 4.18,95 4.18,95 4.18,34 PB (29/32) X nepateko 29
200 m peteliške 2.11,03 2.11,03 2.10,80 PB (26/27) nepateko nepateko 26 
200 m nugara 2.12,64 2.12,64 2.14,86 (30/31) nepateko nepateko 30 
400 m kompl. b. 4.43,60 4.43,60 4.46,10 (26/32) nepateko nepateko 26 
.
Radvilė Kerševičiūtė PB SB Atranka Pusfinalis Finalas Vieta
100 m peteliške 1.05,50 1.05,50 1.05,34 PB (34/43) nepateko nepateko 34 
200 m peteliške 2.28,24 2.28,24 2.26,99 PB (26/31) nepateko nepateko 26 
.
4 x 100 m  kompleksiniu būdu, vaikinai 3.53,82 LR-U17 R (9/15) X nepateko
nugara – Tadas Praniauskas 59,81 PB
krūtine – Aleksas Savickas 1.04,09
peteliške – Daniil Pancerevas 56,65
laisvu stiliumi –  Tomas Navikonis 53,27
.
4 x 100 m  kompleksiniu būdu, merginos 4.27,94 (15/17) X nepateko  15
nugara – Gerda Jotautaitė 1.09,97
krūtine – Mija Motiejaitytė 1.13,96
peteliške – Radvilė Kerševičiūtė 1:05.10
laisvu stiliumi – Laura Šliburytė 58.91
.
4 x 100 m  laisvu stiliumi, vaikinai: 3.32,90 LR-U17 (11/17) X nepateko  11
 Daniil Pancerevas   51,93 PB

 Tomas Navikonis   53,50
 Aleksas Savickas   52,57
 Nojus Skirutis   54,90
.
4 x 100 m  laisvu stiliumi, mišri estafetė: 3.45,41 (14/20) X nepateko 14
 Tomas Navikonis   53,88 PB

 Daniil Pancerevas   51,82
 Gerda Jotautė   1.00,17
 Laura Šliburytė   59,54
PB – geriausias asmeninis rezultatas, SB – geriausias asmeninis 2019 m. rezultatas, LR-U17 – Lietuvos rekordas iki 17 m.,
– kvalifikavosi į kitą etapą, R – atsarginis, *perplaukimo rezultatas 

 

Rėmėjai ir partneriai

primus derling logo

 senukai logo 

sportland logo
 
logo arena
 

Naujausi dokumentai

 

FINA Swimming Word Cup

FINA pasaulio plaukimo taurė 2019 #6 Kazanė (RUS)

lapkričio 1–3 dienomis

 >>> <<<

LPF komandinė taurė 2019 

lapkričio 15–16 dienomis Vilniuje


Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
 

tokyo2020 logo vertical

Mokausi plaukti

mokausi plaukti ban min