Arena Thailand

Lietuvos plaukikai Puketo „British International School“ plaukimo akademijos komandai padėjo iškovoti 3-ą vietą. BISP Swim Academy nuotr.

Spalio 25–27 dienomis Bankoke (Tailandas) vyko „ARENA Thailand Swimming Club Championships 2019“ varžybos (25 m baseine). Čia pasižymėjo ir 5 lietuviai – Arijus Pavlidi, Marija Rutkauskaitė, Daniil Pancerevas, Liepa Kluonytė ir Marius Karlavičius.

Visi jie rinko taškus savo komandai – Pukete įsikūrusiai tarptautinei britų mokyklai – „British International School“. Galutinėje rikiuotėje būtent šios mokyklos plaukimo akademijos komanda iškovojo 3-ią vietą. Lietuvos plaukikai individualiose rungtyse gerino asmeninius rezultatus, o savo amžiaus grupėse iš viso pelnė net 16 apdovanojimų.

4 aukso medalius iškovojo 15-metis D. Pancerevas, kuriam 14–15 m. amžiaus grupėje pavyko įveikti visus varžovus 50 m ir 100 m l. stiliumi, 100 m peteliške ir 100 m plaukimo kompl. būdu rungtyse.

Net 6 apdovanojimus 16–18 m. amžiaus grupėje susižėrė 17-metis A. Pavlidi. Lietuvis buvo nepralenkiamas 50 m, 100 m ir 200 m plaukimo nugara rungtyse, o 50 m, 100 m ir 200 m l. stiliumi distancijose pelnė sidabro medalius.

Puikiai sekėsi ir 16-metei M. Rutkauskaitei. Marija nugalėjo 200 m l. stiliumi rungtyje, o 50 m ir 100 m l. stiliumi bei 50 m peteliške finaluose finišavo antroje vietoje.

17-metė L. Kluonytė savo amžiaus grupėje buvo greičiausia 50 m nugara ir 50 m krūtine rungtyse. Visai nedaug iki prizininkų trejeto Liepai pritrūko 50 m, 100 m ir 200 m l. stiliumi nuotoliuose – užimtos trys 4 vietos.

M. Karlavičiui geriausiai klostėsi 400 m l. stiliumi rungtis. Joje 17-metis užėmė 6-ą vietą. 9-as lietuvis buvo 200 m l. stiliumi atrankoje, 10-as – 100 m peteliške, o 12-as – 100 m l. stiliumi distancijoje.