lpf taure
Vilnius, Fabijoniškių baseinas (25 m)
Spalio 9–10 d.
Starto protokolai/rezultatai
 

TJ Media / Tautvydo Juknevičiaus nuotr.

 

Vasarą po užsitęsusio karantino savo jėgas pasitikrinę šalies plaukikai vėl sugrįžta į Vilnių. Savaitgalį Fabijoniškių baseine vyks Lietuvos plaukimo federacijos (LPF) komandinė taurė.

Dvi dienas truksiančiose varžybose užsiregistravo startuoti per 250 sportininkų iš daugiau nei dešimties šalies plaukimo klubų. Gausiausias delegacijas į LPF komandinę taurę delegavo Kauno plaukimo mokykla ir Vilniaus miesto sporto centras, o dalis mažesnių plaukimo klubų ir sporto mokyklų susibūrė į bendrą Regionų rinktinę.

Savo atstovaujamoms komandoms šiose varžybose kuo daugiau taškų uždirbti sieks Giedrius Titenis, Deividas Margevičius, Ugnė Mažutaitytė, Kotryna Teterevkova, Agnė Šeleikaitė, Povilas Strazdas ir kiti šalies plaukikai.

Atrankiniuose plaukimuose sportininkai turės stengtis ne tik pakliūti į savo rungčių finalus, bet ir išvystyti greitį distancijoje. Trys merginos ir trys vaikinai, kurie parengiamuosiuose plaukimuose pasieks aukščiausius rezultatus (pagal FINA taškus, susumavus juos trijose individualiose rungtyse), bus apdovanoti piniginiais prizais.

Įskaitiniai komandiniai taškai bus renkami tik plaukimo rungčių finaluose (I vt. – 12; II vt. – 9; III vt. – 7; IV vt. – 5; V vt. – 4; VI vt. – 3; VII vt. – 2; VIII vt. – 1 tšk.). Juose galės dalyvauti tik po du greičiausius plaukikus iš tos pačios komandos.

Trys geriausios komandos, surinkusios daugiausiai taškų, bus apdovanotos specialiais prizais, o komandai nugalėtojai atiteks varžybų taurė.

Parengiamieji plaukimai penktadienį prasidės 14 val. (finalai – apie 17 val.), o šeštadienį plaukikai startuos nuo 10.30 val. (finalai – apie 13 val.)

LPF komandinė taurė vyks kartu su žiūrovais, tačiau jiems privaloma išankstinė registracija (užsiregistravus 100 žmonių, registracija stabdoma). Žiniasklaidos atstovai ir fotografai, norintys taip pat stebėti varžybas, registruojasi ČIA.

Organizatoriai visų prašo supratingumo ir primena, kad, stebint plaukikus iš tribūnų, būtina laikytis saugaus bent 1 metro atstumo nuo kitų asmenų ir dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Asmenys be apsaugos priemonių į baseiną nebus įleidžiami.

LPF komandinės taurės varžybomis siekiama ne tik išsiaiškinti stipriausią Lietuvos plaukimo komandą, bet ir populiarinti plaukimo sporto šaką, ugdyti komandinę sportininkų dvasią ir patikrinti šio pasirengimo ciklo plaukikų sportinę formą.

master click

Rėmėjai ir partneriai

primus derling logo
 
logo arena

programas finansuoja

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 
2021 m. Lietuvos neakivaizdinės ilgų nuotolių plaukimo varžybos
I etapas
1500 m l. stiliumi, vyr. ir mot.
2021 01 12 – 2021 01 16
— II etapas —
800 m l. stiliumi, vyr. ir mot.
2021 01 19 – 2021 01 23
— III etapas —
400 m l. stiliumi, vyr. ir mot.
2021 01 26 – 2021 01 30
REZULTATAI (III)

covid ban1

antidoping1

kandidatai1

mok plaukti1