varzybos

Baltijos šalių plaukimo čempionatas 2020. Ryga, Latvija. Juris Berzins-Soms | swimming.lv nuotr.

Kovo 6–7 d. | Klaipėda
50 m baseinas
Nuostatai | Atrankos kriterijai
Lithuania Latvia Estonia
 

Jau kitą savaitgalį, kovo 6–7 dienomis, Klaipėdos baseine vyks tradicinis Baltijos šalių plaukimo čempionatas. Šiemet jį patikėta organizuoti Lietuvai, todėl šalies uostamiestis sulauks plaukikų iš kaimyninės Latvijos ir Estijos.

Visų šalių plaukikai dvi dienas varžysis trijose amžiaus kategorijose: Youth (mergaitės, g. 2006 m. ir jaunesnės bei berniukai, g. 2005 m. ir jaunesni), Junior (merginos, g. 2004–2005 m. ir vaikinai, g. 2003–2004 m.) ir Open (visi pagal geriausius rezultatus).

Čempionatas įtrauktas į Tarptautinės vandens sporto šakų federacijos (FINA) oficialų varžybų kalendorių, todėl jame dalyvausiantys plaukikai galės vykdyti normatyvus ir į Tokijo vasaros olimpines žaidynes.

Į Open kategorijos Lietuvos komandą kviečiami tie sportininkai, kurie nuo 2020 m. gruodžio 15 d. iki 2021 m. vasario 20 d. olimpinėse plaukimo rungtyse surinko daugiau kaip 700 FINA reitingo taškų:

1 Kotryna TETEREVKOVA VMSC 819 1 Andrius ŠIDLAUSKAS PZEM 901
2 Ugnė MAŽUTAITYTĖ KPM 796 2 Simonas BILIS PZEM 868
3 Paulina PEKUNAITĖ PSG 709 3 Giedrius TITENIS KPM 867
4 Agnė ŠELEIKAITĖ KPM 703 4 Danas RAPŠYS PZEM 864
5 Deividas MARGEVIČIUS KSMS 814
6 Jokūbas KEBLYS PZEM 813
7 Erikas GRIGAITIS KPM 776
8 Julius BAČKULIS ANYKS 773
9 Deividas KAZILAS PSG 765
10 Mantas LISAUSKAS KSMS 748
11 Gytis STANKEVIČIUS KPM 744
12 Eimantas MILIUS KPM 737
 

OPEN KOMANDOS TRENERIAI: Ina Paipelienė (vyr. trenerė, PZEM), Paulius Andrijauskas (KPM) ir Rasa Mažutaitienė (KPM).

Į Junior kategorijos Lietuvos komandą kviečiami tie sportininkai, kurie nuo 2020 m. gruodžio 15 d. iki 2021 m. vasario 20 d. olimpinėse plaukimo rungtyse surinko daugiau kaip 650 FINA reitingo taškų:

1 Laura ŠLIBURYTĖ KPM 659 1 Tomas NAVIKONIS PZEM 785
2 Amelija MURĖNAITĖ VMSC * 2 Edvinas ČESNAKAS KLPG 754
3 Beata JAKŠTAITĖ PZEM * 3 Joris VERETINSKAS KPM 744
4 Austėja NAUJOKAITĖ MARSM * 4 Danielis KVEDERIS KLPG 727
5 Giedrė SKRODENYTĖ SDELF * 5 Aleksas SAVICKAS PZEM 722
6 Gabrielė BUROKAITĖ VMSC * 6 Edvinas KILMANAS ALSRC 701
7 Aistė SLATKEVIČIUTĖ KLPG * 7 Arnas ČERESKA KPM 700
8 Radvilė KERŠEVIČIŪTĖ
KPM *
         
9 Augustė JOCIŪTĖ KPM * 8 Nojus SKIRUTIS KLPG 697
9 Martin TRETJAK PSG 686
10 Kajus STANKEVIČIUS KPM 673
11 Jokūbas JANKAUSKAS SDELF 669
12 Jokūbas TIJŪNONIS VMSC 658
13 Tadas PRANIAUSKAS KPM 652

*Trenerio kvietimu (Atrankos kriterijuose buvo numatyta, kad amžiaus grupių treneriai gali kviesti į komandą papildomus plaukikus estafetėms ir (ar) papildomiems nuotoliams)

JUNIOR KOMANDOS TRENERIAI: Žilvinas Ovsiukas (vyr. treneris, PZEM), Jandra Bogužienė (KLPG), Paulius Povilionis (SDELF) ir Dovilė Pocienė (SDELF).

Į jauniausią Youth kategorijos Lietuvos komandą kviečiami tie sportininkai, kurie atrankos laikotarpiu vykusiose įskaitinių varžybų rungtyse užfiksavo du geriausius rezultatus:

1 Smiltė PLYTNYKAITĖ VMSC 1 Daniil ŽUČKOV KLPG
2 Erika PASAKINSKAITĖ SDELF 2 Rokas JAZDAUSKAS PZEM
3 Sylvia STATKEVIČIUS LTU 3 Karolis OLIŠAUSKAS KLPG
4 Marija ROMANOVSKAJA LTU 4 Evaldas BABAKINAS PSG
5 Patricija GERIKSONAITĖ SDELF 5 Jonas GABALIS VMSC
6 Aušrinė BAKUTYTĖ KLPG 6 Emilis ATKOČIŪNAS KSM
7 Rusnė VASILIAUSKAITĖ KPM 7 Adomas GATULIS PZEM
8 Vytė GELAŽYTĖ PZEM 8 Matas ČINGA PZEM
9 Ieva VILIMAITĖ PZEM 9 Kiril STEPANOV VMSC
10 Gabija GAILIUŠYTĖ KPM 10 Džiugas MIŠKINIS KPM
11 Patricija KONDRAŠKAITĖ VMSC 11 Viktor DUDKO UTN
12 Austė BACKEVIČIŪTĖ PZEM 12 Matas KAIRYS VMSC
13 Karilė ALIŠAUSKAITĖ KSM

 

YOUTH KOMANDOS TRENERIAI: Kęstutis Steponavičius (vyr. treneris, VMSC), Vaidotas Blažys (KPM), Mintara Labanauskienė (PZEM) ir Diana Sadauskienė (KLPG).

Plaukikai, kurie per įskaitines varžybas olimpinėse plaukimo rungtyse surinko nemažiau nei 525 FINA reitingo taškus, čempionate gali dalyvauti savo / sporto mokymo įstaigų sąskaita.

Dėmesio!!! Komandų treneriai ar vadovai, jeigu jūsų sportininkai Baltijos šalių plaukimo čempionate planuoja dalyvauti individualiai, turite iki vasario 26 d. (penktadienio) 12 val. el. paštu lpf.paraiskos@gmail.com (arba pateikti per swimrankings.net sistemą) atsiųsti dalyvių paraiškas, kad būtų galima jas sutikrinti ir patvirtinti sportininkų dalyvavimą varžybose.

Papildomai dalyvaujančių sportininkų sąrašą peržiūri ir tvirtina Trenerių taryba.

Užsiprenumeruokite LPF naujienlaiškį!

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript

Rėmėjai ir partneriai

primus derling logo
 
logo arena

programas finansuoja min

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 
2021 m. Lietuvos jaunučių plaukimo pirmenybės

04 29-30 | Klaipėda (50 m)

covid ban1

kandidatai1

ekspertai pataria 2

mok plaukti1