Vasario 16 d. VšĮ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centras organizavo trijų valandų plaukimą, skirtą Vasario 16 d. paminėti. Tai pirmosios tokios varžybos Lietuvoje. Varžybų dalyvius prieš startą pasveikino Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centro direktorius Kęstas Vitkauskas ir palinkėjo geros šventės bei ištvermės plaukiant.

Varžybose teisėjavo Elektrėnų jaunieji vandensvydininkai ir plaukikai, kuriems tai gera patirtis ir pamoka kaip plaukti ir siekti pergalės. Nors plaukimas vyko tris valandas, bet permainingai, todėl laikas neprailgo nei dalyviams, nei teisėjams. Iš viso startavo devyni plaukikai. Visi dalyviai džiaugėsi ir dėkojo organizatoriams už puikias varžybas. Tarp dalyvių plaukė ir neregys Mindaugas Dvylaitis, kuris užėmė II vietą. Ilgiausią nuotolį per tris valandas iš moterų nuplaukė pirmoji lietuvė olimpietė, doc. Birutė Statkevičienė, kuri pasibaigus varžyboms pasakė, kad verta dalyvauti jose, bet tai varžybos, reikalaujančios valios pastangų.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti prizais, medaliais ir diplomais. Nugalėtojams prizus įsteigė Elektrėnų seniūnas Antanas Šalkauskas. Jauniausiam dalyviui Artūrui Golovač, nuplaukusiam 5000 m, buvo įteiktas prizas, kurį įsteigė UAB „Aukesta“ vadovas Kęstutis Melnikaitis.


Rezultatai:
tarp moterų:
I vieta – Birutė Statkevičienė
II vieta – Diana Galiauskenė
III vieta – Marija Štabokienė

tarp vyrų:
I vieta – Simonas Baleišis
II vieta – Mindaugas Dvylaitis
III vieta – Rimas Griščenko

master click

Rėmėjai ir partneriai

primus derling logo
 
logo arena

programas finansuoja

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 
Lithuania Latvia Estonia
Baltic States Swimming Championships 2021
2021 03 06–07 | Klaipėda (LTU)

covid ban1

antidoping1

kandidatai1

mok plaukti1

Užsiprenumeruokite LPF naujienlaiškį!

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript