Aukščiausio lygio plaukimo ekspertas Dr. V.Soifer – Lietuvos plaukimo federacijos prezidento patarėjas

V.Soifer ir T.KucinskasRugsėjo 11 d. Lietuvos plaukimo federacijos prezidentas Tomas Kučinskas dalyvavo susitikime su gerai plaukimo pasaulyje žinomu plaukimo ekspertu Dr. Vladimir Soifer.

Vladimiras ilgametis Izraelio plaukimo rinktinės vyriausias treneris,  savo lėšomis pastatytame 25 m baseine įkurto plaukimo sporto klubo Izraelyje savininkas ir vadovas. Šiame klube išaugo ir toliau treniruojasi ne vienas Izraelio įvairių amžiaus grupių bei nacionalinės rinktinės narys.  V.Soifer nuo 1999 m. Izraelio plaukimo federacijos meistriškumo komiteto pirmininkas. Šias pareigas Vladimiras eina ir toliau, jam tiesiogiai atsiskaito Izraelio vyriausias plaukimo rinktinės treneris L.Kaufman. V.Soifer auklėtiniai yra laimėję medalius Europos ir Pasaulio čempionatuose, dalyvavę Olimpinėse žaidynėse. Vladimir Soifer yra apgynęs daktaro laipsnį viešųjų ir verslo įmonių valdymo srityje.

Susitikime aptartos įvairios temos įskaitant vaikų mokymo plaukti programas, aukščiausio lygio plaukikų pasirengimo, perspektyvinio jaunimo rengimo problemos ir galimybės.

V.Soifer turi sąsajų su Lietuva, reguliariai čia lankosi ir dirba. Sutarta, kad nuo šiol Vladimir Soifer bus Lietuvos plaukimo federacijos prezidento patarėjas visuomeniniais pagrindais.

„Džiaugiuosi, kad p. Soifer sutiko pasidalinti savo patirtimi ir įsijungti į LPF  pagalbininkų gretas. Praleisdamas apie pusė savo laiko Lietuvoje, kurioje kartu su sūnumi vykdo verslo projektus, jis pažadėjo perduoti savo patirtį plaukimo baseinų valdymo, sisteminio vaikų mokymo plaukti ir talentų atrankos  bei klubinės sistemos diegimo klausimais. P. Soifer kartu su manimi dirbs visuomeniniais pagrindais.“ – sakė LPF prezidentas Tomas Kučinskas. 

Vladimir Soifer

Rėmėjai ir partneriai

Primus Derling Logo 3 single 1 main red

 senukai logo 

spo logo
 
logo arena

Naujausi dokumentai

 
FINA Swimming Word Cup

FINA Pasaulio plaukimo taurė 2019

{ Azija. III etapas }

Rugpjūčio 15–17 dienomis

Singapūras

Starto protokolai / Rezultatai


logo masters v1

FINA Pasaulio veteranų čempionatas 2019

Rugpjūčio 5–18 dienomis

Gwangju, Pietų Korėja

Starto protokolai / Rezultatai


budapest2019 finajuniors

Pasaulio jaunimo plaukimo čempionatas 2019

Rugpjūčio 20–25 dienomis

Budapeštas, Vengrija

NORMATYVAI: 

OŽ Tokyo'20 atranka
PjmČ'19 atranka

-

RINKTINĖS KANDIDATAI


 50022187 1470789193052012 5539600908020613120 n 

Mokausi plaukti

mokausi plaukti 200x400

Sekite mus