„Varėnos žuvelės 2017“ jaunieji dalyviai išsidalino apdovanojimus

Šių metų pradžioje duris atvėręs Varėnos miesto baseinas sulaukė pirmųjų varžybų testo. Savaitgalį jame vyko atviros vaikų plaukimo pirmenybės „Varėnos žuvelė 2017“, kuriose dalyvavo kone 270 jaunųjų sportininkų iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Alytaus ir Varėnos.

Jauniausių, 8 metų ir jaunesnių dalyvių grupėje, išsiskyrė 2 aukso medalius iškovojęs „Bangos“ plaukimo klubo atstovas Tajus Juška, vieną tauriausio metalo apdovanojimą laimėjo vilnietis Benas Grigaitis („Olimpinė pradžia“), pridėjęs ir sidabrinį trofėjų.

Be jų auksu ir bronza taip pat džiaugėsi varžybų šeimininkų atstovė Ieva Jurkūnaitė, du sykius ant antrojo pakylos laiptelio užlipo Miglė Drilingaitė (Kauno plaukimo mokykla).

Metais vyresnių vaikų amžiaus grupėje po du aukso medalius į savo kolekciją įsidėjo alytiškis Paulius Stasionis ir kaunietė Liepa Vytaitė.

Po du medalius, tarp kurių – vienas pirmosios vietos, iškovojo Vytautė Žiemytė (Vilniaus MSC), Luknė Alešiūnaitė (Kauno plaukimo mokykla) ir Emilis Panumis (Kauno plaukimo mokykla), o tris apdovanojimus, du sidabro ir bronzą – šiaulietis Aras Kliukas (Impuls plaukimo akademija).

Niekas pirmenybėse neprilygo 10 metų amžiaus vaikų grupės trijuose plaukimuose triumfavusiai Kauno sporto mokyklos „Startas“ atstovei Martinai Rutkauskaitei. Du aukso ir 1 sidabro medalį pelnė dar vienas kaunietis Eidas Bielskus („Sprintas LT“).

Po tris apdovanojimus taip pat iškovojo dar dvi kaunietės – Deimantė Paplauskaitė („Startas“) ir Rusnė Vasiliauskaitė („Sprintas LT“).

Vyriausi varžybose vienuolikmečiai sportininkai lenktyniavo tik 100 m kompleksiniame plaukime. Mergaičių tarpe greičiausia buvo „Sprintas LT“ auklėtinė Ūla Adomaitė, tarp berniukų pirmasis atplaukė Aidas Matekonis iš Kauno plaukimo mokyklos.

Neįgaliųjų vaikų iki 16 m. amžiaus grupės dalyviai plaukė 50 m laisvu stiliumi. Rungties nugalėtoja tapo Modesta Jarmalavičiūtė iš Vilniaus MSC.

„Noriu padėkoti gausiai susirinkusiems dalyviams ir, ypač, visiems varžybų teisėjams, kurie puikiai susitvarkė su savo pareigomis, nes mus labai spaudė laikas, varžybų pravedimui turėjome tik 3 valandas, tačiau šį išbandymą išlaikėme. Taip pat norime pasidžiaugti ir puikiu baseinu Varėnoje“, - pasibaigus pirmenybėms kalbėjo viena iš jų organizatorių Rasa Mažutaitienė.

„Varėnos žuvelės 2017“ pirmenybės vyko 25 m ilgio baseine.

Visi pirmenybių rezultatai

Tomo Toleikio nuotr.

varenos zuvele1

varenos zuvele2

varenos zuvele3

varenos zuvele4

varenos zuvele5

varenos zuvele7

Rėmėjai ir partneriai

Primus Derling Logo 3 single 1 main red

 senukai logo 

spo logo
 
logo arena

Naujausi dokumentai

 
FINA Swimming Word Cup

FINA Pasaulio plaukimo taurė 2019

{ Azija. III etapas }

Rugpjūčio 15–17 dienomis

Singapūras

Starto protokolai / Rezultatai


logo masters v1

FINA Pasaulio veteranų čempionatas 2019

Rugpjūčio 5–18 dienomis

Gwangju, Pietų Korėja

Starto protokolai / Rezultatai


budapest2019 finajuniors

Pasaulio jaunimo plaukimo čempionatas 2019

Rugpjūčio 20–25 dienomis

Budapeštas, Vengrija

NORMATYVAI: 

OŽ Tokyo'20 atranka
PjmČ'19 atranka

-

RINKTINĖS KANDIDATAI


 50022187 1470789193052012 5539600908020613120 n 

Mokausi plaukti

mokausi plaukti 200x400

Sekite mus