Sostinės plaukikas Arijus Pavlidi atstovaus Lietuvai paskutiniame šių metų pasaulio taurės etape Singapūre, kuris vyks lapkričio 18-19 d. Tai bus antrasis jaunojo sportininko startas tokio rango varžybose. Rugpjūtį jis dalkyvavo taurės etape Berlyne.

Šiuo metu British International School mokykloje Tailande besimokantis ir besitreniruojantis 15-metis plaukikas pirmąją varžybų dieną startuos 100 m nugara ir 100 m kompleksiniu būdu rungtyse, o antrąją jėgas išmėgins dar dvejose rungtyse – 100 m laisvu stiliumi ir 50 m nugara distancijose.

Pasak vilniečio trenerio Lietuvoje Vygando Banio, sostinėje baseinų situacija šiuo metu yra labai sunki. Kol vyksta jų statybos, daliai sportininkų treniruotėms tenka važinėti net į Elektrėnus. Todėl jis džiaugėsi vasarą į Aziją persikėlusio auklėtinio galimybe treniruotis geromis sąlygomis.

„Jo mokykloje yra tiek lauko, tiek uždari abiejų ilgių baseinai. Kas savaitę gaunu informaciją apie treniruotes, tai galiu pasakyti, jie dirba labai intensyviai du sykius per dieną. Australų trenerio treniruočių metodai labai skiriasi nuo to, kokius taikome Lietuvoje, todėl tai yra įdomu ir man pačiam. Galima sakyti, kad mokosi ne tik Arijus, bet ir aš pats”, – šypsojosi V.Banys.

Phuketo saloje įsikūrusios mokyklos komandoje yra virš 10 plaukikų iš įvairių pasaulio šalių. Juos treniruoja Australijos specialistas Colinas Ianas Braudas. Planuojama, kad A.Pavlidi ten mokysis bent porą metų.

Pasaulio taurės etapo Singapūre atrankos plaukimai abi dienas prasidės 3.30 val., o finalai – 12 val. Lietuvos laiku. Finalo plaukimų sesijas tiek šeštadienį, tiek sekmadienį tiesiogiai transliuos SPORT1 televizija

Varžybos vyksta trumpajame 25 m baseine.

 

 

master ban1

Rėmėjai ir partneriai

primus derling logo

 senukai logo 

sportland logo
 
logo arena
 

Naujausi dokumentai

 

FINA Swimming Word Cup

FINA pasaulio plaukimo taurė 2019 #6 Kazanė (RUS)

lapkričio 1–3 dienomis

 >>> <<<

LPF komandinė taurė 2019 

lapkričio 15–16 dienomis Vilniuje


Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
 

tokyo2020 logo vertical

mok plaukti1