Baltarusijos čempionate – keturi vilniečių plaukikų medaliai

Atvirajame Baltarusijos čempionate Breste dalyvavę Vilniaus m. sporto centro plaukikai iškovojo keturis medalius. Tris tauriausio metalo apdovanojimus į savo kolekciją įsidėjo Povilas Strazdas, bronzą pridėjo Jonas Sadauskas.

P.Strazdas pateko į visų dalyvautų rungčių finalus, vilniečiui niekas neprilygo 200 ir 400 m nuotoliuose laisvu stiliumi, takelyje užtrukdamas, atitinkamai, 1 min. 50,98 sek. ir 3 min. 57,19 sek., bei 200 m kompleksiniame plaukime – 2 min. 04,20 sek..

Tuo tarpu 100 m plaukime laisvu stiliumi plaukikas liko per žingsnį nuo pjedestalo, užimdamas ketvirtą vietą.

J.Sadauskas pateko į trijų rungčių finalinius plaukimus. Sėkmingiausiai jam susiklostė 50 m krūtine plaukimas, kurio distanciją įveikęs per 28,50 sek. jis užėmė trečiąją vietą.

Dusyk, 100 m krūtine ir 200 m kompleksiniame plaukimuose, vilnietis buvo penktas, o 50 m laisvu stiliumi rungtyje per plauką nepateko į finalą, atrankos plaukime pasiekdamas 9 rezultatą.

Dar du sostinės atstovai, Germantas Švecovas ir Paulius Konstantinovas, į savo pasirinktų rungčių finalus nepateko.

Čempionate be vilniečių taip pat dalyvavo Latvijos, Azerbaidžano ir šeimininkės Baltarusijos sportininkai.