Varžybų rezultatai 2014

2017 - 2016 -  2015
- 2014  -  2013  -  2012  -  2011  -  2010  -  2009
Data
Varžybų pavadinimas
M
Vieta
Rezultatai
Sausio 17-18
Vilniaus m. jaunių-jaunučių žiemos pirmenybės
50 m
Vilnius
Sausio 28-29
Klaipėdos žiemos pirmenybės
25 m
Klaipėda
Sausio 31-1
Vilniaus m. žiemos pirmenybės
50 m
Vilnius
Sausio 31-1
Lietuvos jaunučių žiemos pirmenybės
25 m
Kaunas
Vasario 8-9
Kauno miesto plaukimo žiemos pirmenybės
25 m
Kaunas
Vasario 7-8
Panevėžio miesto žiemos pirmenybės
25 m
Panevėžys
Vasario 8-9
16th Euro Meet 2014
50 m
Luxemburg (LUX)
Vasario 8
IX Lietuvos mokinių olimpinio festivalio plaukimo varžybos
25 m
Utena
Vasario 14-15
Lietuvos jaunimo-jaunių žiemos pirmenybės
50 m
Alytus
Vasario 20-22
Lietuvos žiemos pirmenybės
50 m
Alytus
Vasario 28
Atviros Alytaus m. vaikų pirmenybės
50 m
Alytus
Vasario 28-1
ISM meeting
50 m
Berlynas (GER)
Kovo 7
Tarptautinės plaukimo varžybos „Šilainių taurė-2014“
25 m
Kaunas
Kovo 7-8
Vilniaus m. vaikų žiemos pirmenybės
50 m
Vilnius
Kovo 7-8
Baltic States Swimming Championships
50 m
Ryga (LAT)
Kovas 14
"Kėdainių taurė - 2014"
25 m
Kėdainiai
Kovas 15
Tarptautinės plaukimo varžybos „Jūrų arkliukas – 2014“
25 m
Kaunas
Kovas 21-22
Lietuvos vaikų žiemos pirmenybės
25 m
Šiauliai
Kovas 28-29
Tarptautinės plaukimo varžybos „Kauno Mero taurė-2014“
25 m
Kaunas
Balandžio 4-5
Vilniaus m. pavasario vaikų pirmenybės
50 m
Vilnius
Balandžio 4-5
„Dzūkijos taurė – 2014“
50 m
Alytus
Balandžio 11-12
Lietuvos vaikų pavasario pirmenybės
25 m
Utena
Balandžio 18-19
XIIII Vaikų plaukimo fiesta
25 m
Šiauliai
Balandžio 19
Atviro Šiaulių miesto veteranų plaukimo varžybos
25 m
Šiauliai
Balandžio 25-26
Tarptautinės plaukimo varžybos „Vilijos taurė-2014“
25 m
Kaunas
-
Balandžio 23-27
TV Dublinas
50 m
Dublinas (IRL)
rezultatai
Balandžio 24
VII Tarptautinės plaukimo varžybos "Olimpiečių taurė - 2014"
25 m
Utena
Gegužės 8-9
Tarptautinis sprinto festivalis
25 m
Anykščiai
Gegužės 9-10
Kauno vaikų plaukimo pavasario pirmenybės
25 m
Kaunas
Gegužės 6-17
Vilniaus m. jaunučių čempionatas
50 m
Vilnius
Gegužės 10
LSSA universitetinių aukštųjų mokyklų čempionatas
25 m
Kaunas
Gegužės 17
Tarptautinės vaikų plaukimo varžybos "Molo taurė 2014"
50 m
Kaunas
Gegužės 23-24
Vilniaus m. jaunių-jaunimo pirmenybės
50 m
Vilnius
Gegužės 23-24
Lietuvos jaunučių čempionatas
50 m
Alytus
Gegužės 29-30
Lietuvos jaunučių žaidynės
50 m
Alytus
Birželio 5-6
Vilniaus m. vasaros vaikų pirmenybės
50 m
Vilnius
Birželio 6-7
Lietuvos jaunimo-jaunių čempionatas
50 m
Alytus
Birželio 9-10
Klaipėdos plaukimo čempionatas
25 m
Klaipėda
rezultatai
Birželio 7-12
Mare Nostrum
50 m
Monakas-Canet
rezultatai
Birželio 13-15
TV Roma
50 m
Roma
Birželio12-13
Lietuvos vaikų vasaros pirmenybės
25 m
Klaipėda
Birželio 13-14
Kauno miesto plaukimo vasaros čempionatas
25 m
Kaunas
Birželio 13-14
Vilniaus m. čempionatas
50 m
Vilnius
Birželio 19-20
Šiaulių miesto čempionatas
25 m
Šiauliai
Birželio 19-20
Tarptautinės plaukimo varžybos "Klaipėda-2014"
25 m
Klaipėda
rezultatai
Birželio 20-21
Panevėžio miesto čempionatas
25 m
Panevėžys
Birželio 26-28
50 m
Kaunas
Liepos 9-13
Europos jaunimo čempionatas
50 m
Dordrecht (NED)
Rugpjūčio 18-24
Europos plaukimo čempionatas
50 m
Berlynas (GER)
Rugpjūčio 16-24
Pasaulio jaunimo Olimpiada (YOG)
50 m
Nanjing (CHN)
Rugsėjo
Pasaulio taurės etapas
25 m
 
rezultatai
Lapkričio 20 (koreg.)
25 m
Kaunas
Spalio 17-18
Vilniaus m. ilgų nuotolių pirmenybės
50 m
Vilnius
Spalio 17
D.Grigalionio taurė
nevyks dėl baseino renovacijos
Spalio 24-25
25 m
Šiauliai
Spalio 30-31
Vilniaus m. kompleksinio plaukimo pirmenybės
50 m
Vilnius
Lapkričio 6-7
Klaipėdos plaukimo taurės varžybos
25 m
Klaipėda
Lapkričio 6-7
Vilniaus m. taurės pirmenybės
50 m
Lazdynų baseinas
Lapkričio 14-15
Tarptautinės plaukimo varžybos „Kauno plaukimo mokyklos taurė-2014“
25 m
Kaunas
Lapkričio 21-22
Vilniaus m. vaikų žiemos pirmenybės
50 m
Vilnius
Lapkričio 21-22
25 m
Anykščiai
Lapkričio 28-29
Žemynos olimpiečių taurė
25 m
Panevėžys
nukelta
Gruodžio 3-7
25 m
Doha (QAT)
Gruodžio 4-5
Klaipėdos plaukimo čempionatas (prieš LČ 25 m baseine)
25 m
Klaipėda
rezultatai
Gruodžio 5-6
Vilniaus m. plaukimo žiemos pirmenybės
50 m
Vilnius
Gruodžio 5-6
25 m
Kaunas
Gruodžio 16
25 m
Ignalina
Gruodžio 18-20
25 m
Anykščiai
 
 
 

 

Rėmėjai ir partneriai

Inter 
 
BMW logo
 Mirtha logo
Valiunas Ellex Stacked 2
 Maxima

 

Renginių kalendorius

Gegužė 2017
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Artimiausi renginiai

Naujausi dokumentai

Lietuvos jaunimo-jaunių čempionatas
06.02–03 Alytus
Nuostatai
lenex kvietimas
----
 
Lietuvos jaunių žaidynės 
06.15-16 Alytus
Programa
lenex kvietimas
word techninė
komandos
daugiau info
----

Reitngai po
TV Poznan (04.25 d.)

 Reitingas Top 100
Jaunimo reitingas Top 50
Jaunių (EJOF) Top 30 reitingas

Oficialus LPF rėmėjas

180x600_banner_Ruta

Artimiausi gimtadieniai

Genadijus Sokolovas - (06-01)

Bena Sarapaitė - (06-05)

Rita Kondrotaitė - (06-06)

Gintautas Bartkus - (06-07)

Kęstutis Autukas - (06-09)

Bendraukime