Varžybų rezultatai 2017 Masters

 Veteranų  sporto šakos kuratorius (2016-2020 m.)

  Asta Dirgeliene LPF           Asta Dirgėlienė                                                                      
     +370 657 93 327                                                                      
     Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.                                                                      
                                                                           
                                                                           
                                                                           

 

2017 - 2016 - 2015  - 2014   -  2013  -  2012  -  2011  -  2010  -  2009 
Data Varžybų pavadinimas Vieta Nuostatai Rezultatai
04.01 Katkevičienės taurė „Super Masters“ II etapas Kaunas nuostatai Rezultatai
06.17 VI Tarptautinės plaukimo varžybos "Vilties plaukimas 2017" Klaipėda nuostatai Rezultatai
08. Pasaulio čempionatas Budapeštas (HUN) nuostatai Rezultatai
07.01-02 Pasaulio Lietuvių žaidynės Kaunas nuostatai Rezultatai
11.25-26 Atviras Lietuvos veteranų plaukimo čempionatas nuostatai Rezultatai

 

 

  

 

 

Rėmėjai ir partneriai

Inter 
 
BMW logo
 Mirtha logo
Valiunas Ellex Stacked 2
 Maxima

 

Renginių kalendorius

Gegužė 2017
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Artimiausi renginiai

Naujausi dokumentai

Greitai
Lietuvos jaunučių čempionatas
05.26-27 Alytus 
Starto protokolai / Rezultatai 
----

Greitai
Klubo "Olympia" taurė
05.27 d. Kaunas
Informacija dalyviams
Dalyviai
Klubai
-----

Lietuvos jaunimo-jaunių čempionatas
06.02–03 Alytus
Nuostatai
lenex kvietimas
----
 
Lietuvos jaunių žaidynės 
06.15-16 Alytus
Programa
lenex kvietimas
word techninė
komandos
daugiau info
----

Reitngai po
TV Poznan (04.25 d.)

 Reitingas Top 100
Jaunimo reitingas Top 50
Jaunių (EJOF) Top 30 reitingas

Oficialus LPF rėmėjas

180x600_banner_Ruta

Artimiausi gimtadieniai

Genadijus Sokolovas - (06-01)

Bena Sarapaitė - (06-05)

Rita Kondrotaitė - (06-06)

Gintautas Bartkus - (06-07)

Kęstutis Autukas - (06-09)

Dmitrijus Belovas - (06-13)

Gražina Štarienė - (06-14)

Mindaugas Sadauskas - (06-14)

Bendraukime