suoliai i vandeni
Liepos 18-24 Bukareštas (Rumunija) Rezultatai Tiesioginė transliacija
 

Pirmadienį Bukarešte, Rumunijoje, prasidėjo Europos jaunimo šuolių į vandenį čempionatas. Sportininkai jame tarpusavyje konkuruoja dviejose amžiaus grupėse B (14-15 m.) ir A (16-18 m.), o sinchroninių šuolių rungtyse varžosi bendroje dalyvių grupėje.

Lietuvai šiame čempionate turėjo atstovauti ir du jaunieji šuolininkai – šalies čempionai Martynas Lisauskas ir Urtė Valeišaitė.

Deja, bet delegacijai atvykus į Rumuniją Lietuvos komandoje užfiksuoti COVID-19 ligos atvejai, todėl sportininkai čempionatą turėjo praleisti saviizoliacijoje.

Viltasi, kad karantine praleidus penkias dienas lietuviams bus leista startuoti, tačiau organizatoriai pranešė, kad mūsiškiai pasirodyti jau nebegalės.

Penktadienį (liepos 22 dieną) Jurgos Simanavičienės auklėtinė planavo dalyvauti šuolių į vandenį nuo 1 m tramplino rungtyje. 17-metė lietuvė A grupėje būtų konkuravusi kartu su dar 27 sportininkėmis.

O šeštadienį (liepos 23 dieną) šuolių į vandenį nuo 3 m tramplino kvalifikacijoje tarp 24 šuolininkų B grupėje turėjo startuoti 14-metis M. Lisauskas (tren. Kęstutis Autukas).

Primename, kad šiame čempionate sportininkų šuolius vertina ir teisėja iš Lietuvos – Alė Pikturnienė.

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue

INVL Pirminis logotipas RGB Melynas

Megrame logo LT 1

WU LOGO HZ BL Yellow Background CMYK

primus derling logo

 logo arena

SMSM logo

Naujausi dokumentai

vaiku treneris ban

mok plaukti1

mobingas