WOA

Pasaulinė olimpiečių asociacija (WOA) primena, kad visų šalių sportininkai, kada nors dalyvavę olimpinėse žaidynėse ir pripažįstantys Olimpinę chartiją, gali susikurti Olympian.org pašto dėžutę susirašinėjimui.

Šį išskirtinį el. pašto adresą olimpiečiai gali naudoti kaip pagrindinę ar antrinę savo elektroninio pašto paskyrą.

REGISTRACIJA (el. pašto paskyrai)

Užpildę trumpą anketą WOA puslapyje sportininkai kartu gali gauti ir specialų sertifikatą, suteikiantį jiems teisę greta savo pavardės naudoti OLY santrumpą.

Šis siūlymas buvo paskelbtas dar 2017 m. Pasaulio olimpiniame forume Lozanoje. WOA iniciatyvą palaikė Tarptautinio olimpinio komiteto Sportininkų komisija. Pirmasis olimpietis, kuriam oficialiai buvo suteikti OLY inicialai, yra Tarptautinio olimpinio komiteto prezidentas Thomas Bach OLY.

Pasak WOA, OLY santrumpa yra tokia pat svarbi kaip ir mokslo laipsnio (pavyzdžiui, dr. ar habil. dr.) nurodymas, nes olimpiečiai, dalyvavę didžiausiame sporto renginyje pasaulyje, išsiskiria iš visų sportininkų savo pasiekimais, sunkiu ilgamečiu darbu, atsidavimu ir olimpinių vertybių propagavimu, todėl jie yra verti būti pagerbti visuomenėje.

oly 1

„Dalyvaudami olimpinėse žaidynėse olimpiečiai pasiekė kai ką unikalaus ir už tai jie turi būti įvertinti. Jie yra ne tik tikri lyderiai ir pavyzdžiai visuomenei, bet ir olimpinio judėjimo ambasadoriai. Štai kodėl OLY iniciatyva yra tokia svarbi.

Panašiai kaip ir gydytojui, teisėjui ar universiteto profesoriui, norint tapti olimpiečiu reikia daugybės metų sunkaus darbo ir pačių įvairiausių įgūdžių. Tikiu, kad ši iniciatyva olimpiečiams suteiks pripažinimą, kurio jie nusipelnė“, – sakė WOA prezidentas Joël Bouzou OLY.

OLY santrumpą, kaip siūlo WOA, olimpiečiai galėtų naudoti po savo vardo ir pavardės (pavyzdžiui, Robertas Žulpa OLY, Rūta Meilutytė OLY, Giedrius Titenis OLY ir t. t.).

REGISTRACIJA (gauti OLY sertifikatui)

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue


ml logo 2013 black trans


primus derling logo


logo arena

programas finansuoja min

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 

 Šiaurės šalių (Nordic) plaukimo čempionatas 2021

gruodžio 3-5 | Švedija

Rezultatai

kandidatai1

ekspertai pataria 2

LPF naujienlaiškis

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript