Husain Al-Musallam

FINA nuotr.

Savaitgalį Kataro sostinėje Dohoje įvyko Tarptautinės plaukimo federacijos (FINA) Generalinis kongresas, kuriame penkeriems metams buvo renkamas naujasis organizacijos vadovas ir biuro nariai. 

Husain Al-Musallam, iki tol ėjęs pirmojo FINA viceprezidento pareigas, surinko 302 delegatų balsus iš 183 nacionalinių federacijų (108 atstovai kongrese dalyvavo gyvai, likusieji – nuotoliniu būdu) ir tapo naujuoju FINA vadovu. Jaunystėje Kuveitui atstovavęs plaukikas H. Al-Musallam yra buvęs pilotas, FINA biuro nariu pirmą kartą išrinktas dar 1996 metais.

Bureau 2021 2025

„Didžiuojuosi, kad FINA yra pirmoji tarptautinė federacija, pristačiusi įstatatus, ginančius sportininkų teises. Didžiuojuosi, kad 16 naujojo FINA biuro narių yra sportininkai, dalyvavę olimpinėse žaidynėse, pasaulio ar žemynų čempionatuose. Didžiuojuosi, kad FINA vadovybė pirmą kartą turi moterį – viceprezidentę, puikią šuolių į vandenį čempionę (Zhou Jihong, – ltuswimming.com past.). Nuo kitų metų pasaulio čempionato Fukuokoje 20 aktyvią karjerą tęsiančių sportininkų į Sportininkų komitetą išrinks patys sportininkai. FINA bus pirmoji tarptautinė federacija, kuri organizuos demokratinius šių sportininkų rinkimus“,  kalbėjo naujasis FINA prezidentas.

Į kongresą susirinkusiems delegatams glaudesnio bendradarbiavimo su sportininkais žinutę perdavė ir olimpinis čempionas, amerikiečių plaukikas Anthony Ervin: „Reformos yra būtinos ir sportininkai jų nusipelno. Tikiu, kad FINA įžengs į naują erą, ir mes visi to laukiame “, sakė JAV plaukimo žvaigždė.

H. Al-Musallam taip pat išvardino ir jo prezidentavimą lydėsiančius prioritetus: jokios diskriminacijos, komandinis darbas, administracinių išlaidų mažinimas, papildoma finansinė parama nacionalinėms federacijoms ir dėmesys sportininkams.

Daugiau apie FINA Generalinį kongresą skaitykite čia.

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue


ml logo 2013 black trans


primus derling logo


logo arena

programas finansuoja min

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 

 Šiaurės šalių (Nordic) plaukimo čempionatas 2021

gruodžio 3-5 | Švedija

Rezultatai

kandidatai1

ekspertai pataria 2

LPF naujienlaiškis

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript