Lietuvos rinktinė - Danas Rapšys, Giedrius Titenis, Tadas Duškinas ir Mindaugas Sadauskas - dalyvavo 4x50 m vyrų estafetės kombinuotu būdu finale, nuotolį įveikė per 1:34,35, pasiekė naują Lietuvos rekordą ir užėmė galutinę septintą vietą.

Pasaulio čempione su planetos rekordu tapo Brazilija (1:30,51), aplenkusi Prancūziją (1:31,25) ir JAV rinktinę (1:31:83).

6. Italija - 1:32,68
7. Lietuva (Danas Rapšys, Giedrius Titenis, Tadas Duškinas ir Mindaugas Sadauskas) - 1:34,35 - Lietuvos rekordas
8. Pietų Afrika - 1:35,05

Lietuvos rinktinė atrankoje distanciją įveikė per 1:34,81 min., buvo aštunta ir pateko į finalą.

Pirmi atplaukė rusai. Jų rezultatas – 1:32,78 min. Šiuo rezultatu buvo pagerintas pasaulio rekordas, kuris nuo 2013-ų priklausė Italijos komandai (1:33,65 min.). Antri atrankoje finišo liniją pasiekė prancūzai, ketvirti – JAV plaukikai.

Lietuvos vyrų rinktinė taip pat dalyvaus 4x100 m estafetėje kombinuotu būdu.