Alytuje jaunieji plaukikai toliau treniruojasi EJOF 2017 vasaros plaukimo stovykloje.

Nuo liepos 13 d. po pusryčių vaikai su treneriais kasdien skuba į Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseiną, kur vyksta rytinė treniruotė.

Popiet prasideda darbas su įvairių sričių specialistais. Trečiadienį motyvacinę paskaitą jauniesiems plaukikams vedė psichologas dr. Tomas Lagūnavčius. Jis mokė vaikus užsibrėžti ir siekti tikslų, motyvuoti save. Vėliau padėjo tobulinti plaukimo techniką baseine.

Psichologijos magistras ir socialinių mokslų daktaras Tomas Lagūnavičius pats yra buvęs plaukikas, todėl stovyklos dalyviams gali ne tik patarti, bet ir pasidalinti savo asmenine patirtimi.

Ketvirtadienį po treniruotės vaikai išbandė save vandensvydininkų kailyje, o vėliau mankštinosi su lengvosios atletikos treneriu VytautuŠmidtu.

Vakare visi rinkosi į protų mūšį, kurį vedė „Sporto savanorių sąjungos“ pirmininkas Mykolas Krasnickas.

Pasidalinę į penkias grupes, pasivadinusias „Lego“, „Kebabais“, „Jegoro komanda“, „Cezario salotomis“ ir „Tušinukais“, vaikai suko galvą prie įvairaus sunkumo klausimų apie mokslą, kiną, muziką, sportą ir bendro pobūdžio temas. Jau po pirmųjų rungčių išryškėjo lyderiai – „Tušinukai“, kurie galiausiai užtikrintai laimėjo penkis turus trukusį protmūšį.

Liepos 13–30 d. vyksiančioje stovykloje su vaikais dirba gerai žinomi plaukimo specialistai Saulius Binevičius, Tomas Pakštys, Vygantas Banys, Justas Achramavičius, Aleksandras Diominas ir Edvinas Apčinikovas.

Stovyklos rėmėja MAXIMA pasirūpino, kad kiekvieną dieną vaikų lauktų gausus vaisių stalas.

Stovyklos dalyviams atsigaivinti AKVILĖ skyrė 650 litrų vandens.  

Užsiprenumeruokite LPF naujienlaiškį!

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue


ml logo 2013 black trans


primus derling logo


logo arena

programas finansuoja min

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 
Madwave Challenge of Riga
2021 08 28-29 | Ryga, Latvija
 

covid ban1

kandidatai1

ekspertai pataria 2

mok plaukti1