Spalio 23 d. Elektrėnuose prasidėjo EJOF 2017 vaikų rudens stovykla. Joje dalyvauja 34 jaunieji plaukikai iš visos Lietuvos. Stovyklos koordinatorius – Saulius Binevičius, treneriai Justas Achramavičius ir Vygantas Banys. 

Sekmadienio rytą rinktinės nariai pradėjo rytiniu bėgimu ir lengva mankšta, vėliau stebėjo  Baltic Amadeus 2015 vandensvydžio turnyro finale žaidžiančią Lietuvos rinktinę, kuri susitiko su varžovais iš Baltarusijos.

Po rungtynių jaunųjų plaukikų laukė treniruotė baseine, kurios metu pagrindinis dėmesys buvo skiriamas startams, posūkiams, estafetės perdavimams.

Nuo šiandien prasideda darbinė stovykla ir treniruotes vyks du kartus per dieną.

Tris paskaitas skaitys psichologas dr. Tomas Lagūnavičius:

1) kaip mobilizuotis treniruočių metu ir atsipalaiduoti po jų. Taip pat vyks praktika vandenyje.
2) Kaip įveikti nusivylimą, susidoroti su nesėkmėmis varžybų metu ir pasiruošti kitiems startams. Taip pat praktika vandenyje.
3) Kaip save paruošti sistemingam treniravimosi procesui. Praktika vandenyje.

Besibaigiant šiai savaitei bus surengtos mini varžybos ir šeštadienį po rytinės treniruotės sportininkai vyks namo į savo mokyklas, kur tęs sezono pasiruošimą.

„Labai norėtume, kad šios stovyklos nariai pagal sporto mokyklų galimybes būtų vežami į Lietuvos plaukimo federacijos taurę ir joje startuotų savo mėgstamose distancijose bei vienoje iš mūsų parinktų distancijų: 200 m savo būdu arba 200 m kompleksiniu būdu, nes matome vyraujančią neigiamą tendenciją, kad tokio amžiaus sportininkai dalyvauja tik sprinto rungtyse. Įpusėjus sezonui prašysime stovyklų dalyvių plaukti ir ilgesnes distancijas, tačiau žinant, kad kai kurie baseinai atsidarė tik prieš mėnesi ar vėliau, pirmose varžybose siūlome išbandyti jėgas 200 m distancijose“, – sako stovyklos koordinatorius Saulius Binevičius. 

Stovykla baigsis spalio 31 d.

Užsiprenumeruokite LPF naujienlaiškį!

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue


ml logo 2013 black trans


primus derling logo


logo arena

programas finansuoja min

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 
Madwave Challenge of Riga
2021 08 28-29 | Ryga, Latvija
 

covid ban1

kandidatai1

ekspertai pataria 2

mok plaukti1