Danas Rapšys tapo trečiuoju Lietuvos rinktinės plaukiku po Andriaus Šidlausko ir Rūtos Meilutytės iškovojusiu teisę plaukti pasaulio čempionato Budapešte finale.

Tiek atrankoje, tiek pusfinalyje pagerinęs sau priklausiusį 200 m plaukimo nugara Lietuvos rekordą, jis pateko į šios rungties pajėgiausių planetoje plaukikų aštuntuką bei penktadienio vakarą tęs kovą dėl apdovanojimų.

Ryte D.Rapšys nuotolį įveikė per 1 min. 56,67 sek. bei trečiuoju rezultatu pateko į pusfinalį, kuriame plaukė dar greičiau ir ryte pasiektą laiką pagerino 0,56 sek. – 1 min. 56,11 sek., iškovodamas paskutinį bilietą į finalą.

Nelikęs patenkintas savo pasirodymu atrankoje, juo panevėžietis nesidžiaugė ir po pusfinalio.

„Nei laiku, nei savo plaukimu nesu patenkintas. Gerai tik tai, kad pavyko patekti į finalą. Tikiuosi, kad rytoj viskas bus daug geriau“, – kritiškos sau negailėjo D.Rapšys.

rapsys pctv

Paskutinėje savo rungtyje šiame čempionate dalyvavo Giedrius Titenis. Labiausiai patyręs Lietuvos rinktinės plaukikas 200 m plaukimo krūtine rungties atrankoje nuotolį įveikė daugiau nei sekunde atsilikdamas nuo savo geriausio sezono rezultato – 2 min. 12,37 sek.

Šio rezultato prasibrauti į pusfinalį nepavyko, čempionatą G.Titenis užbaigė užimdamas 21-ą vietą bendroje įskaitoje.

„Plaukiau praėjusio olimpinio ciklo greičiais, todėl pasirodymą galima vertinti teigiamai, nors jaučiausi ir tikėjausi geresnių rezultatų. Džiugina, kad su naujuoju treneriu per trumpą laiką nuveikėme daug ir tikiu, kad einame teisinga linkme“, – savo startus čempionate apibendrino G.Titenis.

titenis pc2017

Penktadienį atrankos plaukimuose startuos trys Lietuvos atstovai: Ugnė Mažutaitytė plauks 200 m nugara, Simonas Bilis – 50 m laisvu stiliumi, Tadas Duškinas – 100 m peteliške.

Vakarinėje plaukimų sesijoje 200 m nugara finale kovos D.Rapšys.

Lietuvos rinktinės rezultatų suvestinė

baner USH

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue


ml logo 2013 black trans


primus derling logo


logo arena
kautra 1416566292 6

SMSM logo

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
4 sw  3 dv  2 as 1 ow
Lietuvos jaunių-jaunimo čempionatas
Alytus | 05 26-28

ekspertai pataria 2

vaiku treneris ban

LPF naujienlaiškis

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript