universiada

FISU nuotr.

Po ilgų diskusijų Tarptautinė universitetų sporto federacija (FISU) kartu su Čengdu organizaciniu komitetu ir kitomis suinteresuotomis šalimis nusprendė FISU pasaulio universitetų žaidynes atidėti iki 2023 m. FISU žaidynės turėjo vykti dar 2021 m. vasarą, tačiau tąkart renginys buvo nukeltas dėl perkeltų Tokijo olimpinių žaidynių.

„Sprendimas atidėti žaidynes nebuvo priimtas lengvai, tačiau sportininkams jis yra teisingas. Jų gerovė visada yra mūsų prioritetas numeris vienas. Besitęsiantis neapibrėžtumas dėl sąlygų lėmė protingą pasirinkimą – daugelis nacionalinių universitetų sporto federacijų jau pakeitė savo planus“, – FISU išplatintame pranešime cituojamas laikinai einantis FISU prezidento pareigas Leonzas Ederis.

Skelbiama, kad FISU nekantrauja sugrįžti prie įprasto ritimo, kai vienais metais surengiamas FISU pasaulio universitetų čempionatas, o kitais – FISU pasaulio universitetų žaidynės.

2023 m. FISU Pasaulio universitetų žiemos žaidynės suplanuotos Leik Pleside (JAV), o 2025 m. šeimininkai – Turinas (Italija) žiemą ir Reinas-Rūras (Vokietija) vasarą. Tikimasi, kad 2027 m. FISU pasaulio universitetų žaidynių šeimininkas bus paskirtas dar šiemet.

Lietuvos plaukimo federacija primena, kad 2019 m. Neapolyje (Italija) vykusioje Universiadoje mūsų šaliai atstovavo šeši plaukikai.

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue

INVL Pirminis logotipas RGB Melynas

Megrame logo LT 1

WU LOGO HZ BL Yellow Background CMYK

primus derling logo

 Arena Marchio LockUp Vert POS

SMSM logo

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
4 sw  3 dv  2 as 1 ow
LPF taurė
2022 11 11-12 | Druskininkai

ekspertai pataria 2

vaiku treneris ban

LPF naujienlaiškis

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript