energy standard
„Energy Standard“ISL nuotr.
logo last   Las Vegasas, JAV  
  Gruodžio 2021 d.   
  25 m baseinas   
  Rezultatai: 1 diena | 2 diena   
 
Pirmasis Tarptautinės plaukimo lygos (ISL) sezonas šį savaitgalį finišavo Las Vegase (JAV). Dėl stipriausios plaukimo komandos vardo čia varžėsi 4 geriausios debiutinio lygos sezono komandos – „LA Current“, „Cali Condors“, „London Roar“ ir „Energy Standard“.
 

Po pirmosios dienos Las Vegase lyderiavusi „Energy Standard“ komanda, kurios sudėtyje ir vienintelis lygoje dalyvaujantis lietuvis Simonas Bilis, savo persvarą įpusėjus šeštadienio varžyboms buvo išbarsčiusi. Prieš prasidedant lemiamoms eliminavimo lenktynėms (skins) priekyje buvo „London Roar“ plaukikai:

  1. London Roar – 406
  2. Energy Standard – 383.5
  3. Cali Condors – 381.5
  4. LA Current – 300

Visgi, „London Roar“ savo pranašumo neišsaugojo, o puikiai paskutinėje rungtyje pasirodžiusių švedės Sarah Sjöström ir prancūzo Florento Manaudou pelnyti taškai buvo lemiami ir „Energy Standard“ komandai atnešė pergalę.

Galutinė komandų įskaita:

  1. Energy Standard – 453.5
  2. London Roar – 444.0
  3. Cali Condors – 415.5
  4. LA Current – 318.0
 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by ENERGY STANDARD (@energystandard) on

Naudingiausiu finalo plaukiku (MVP) tapo amerikietis Caelebas Dresselas („Cali Condors“), surinkęs 121.0 tšk., o debiutinio ISL sezono MVP titulas atiteko S.Sjöström („Energy Standard“) – 243.5 tšk. C.Dresselas (240.0 tšk.) nuo jos atsiliko tik 3.5 taško.

Simonas Bilis sekmadienį plaukė mišrioje estafetėje 4 x 100 m laisvuoju stiliumi ir kartu su komandos draugais baltarusiu Sergejumi Ševcovu bei kanadietėmis Kayla Sanchez ir Panny Oleksiak finišavo pirmieji per 3 min. 15,97 sek. S.Bilis plaukė pirmajame etape ir savo atkarpą įveikė per 46,74 sek. 

20202021 metų ISL sezonas startuos po Tokijo olimpinių žaidynių ateinančių metų rugsėjį ir tęsis iki balandžio. Iš viso bus sužaistos 27 varžybos, o prie keturių Europos ir keturių Amerikos komandų turėtų prisijungti ir dar bent du naujai suburti plaukimo klubai. 

Užsiprenumeruokite LPF naujienlaiškį!

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue


ml logo 2013 black trans


primus derling logo


logo arena

programas finansuoja min

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 

Atviros plaukimo veteranų varžybos

V. ir V. Katkevičių memorialas 2021

2021-09-18 | Druskininkai

Nuostatai | Rezultatai

covid ban1

kandidatai1

ekspertai pataria 2

mok plaukti1