varzybos

Justinos Butkutės / Dano Macijausko nuotr.

Ketvirtadienį Klaipėdos baseine prasideda 2021 metų Lietuvos jaunučių plaukimo pirmenybės. Per dvi varžybų dienas Lietuvos uostamiestyje bus išdalinta 19 medalių komplektų, o iš viso šiose pirmenybėse startuos 240 jaunųjų sportininkų.

Varžybose dalyvaus mergaitės, gimusios 2008 m. ir vėliau, bei berniukai, gimę 2007 m., ir jaunesni. Šiems jaunučiams tai bus gera proga ne tik pasigerinti asmeninius rezultatus, bet ir pranokti savo bendraamžių šalies rekordus.

Pirmąją pirmenybių dieną plaukikai varžysis 100 m l. stiliumi, 200 m krūtine, 200 m nugara, 200 m kompl. b. rungtyse, o ketvirtadienio programą uždarys mišri estafetė 4 x 100 m kompl. b. Penktadienį plaukikų lauks 50 m ir 200 m l. stiliumi, 100 m krūtine, 100 m peteliške, 100 m nugara rungtys.

Dėl varžybų dalyvių saugumo pirmenybės bus rengiamos be žiūrovų, vadovaujantis valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu dėl aukšto meistriškumo sporto varžybų ir pratybų organizavimo būtinų sąlygų.

Varžybų rezultatus bus galima sekti portale ltuswimming.com ir swimrankings.net.


Tomis pačiomis dienomis, bet ne varžybų metu Klaipėdos baseine kontrolinius startus turės ir vyresni šalies plaukikai. Čia savo fizinę formą prieš gegužę vyksiantį LEN Europos čempionatą galės įvertinti neseniai iš treniruočių stovyklos Siera Nevadoje sugrįžę Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas, Kotryna Teterevkova, Daniil Pancerevas, Tomas Navikonis, Aleksas Savickas. Savo jėgas taip pat pasitikrins Simonas Bilis, Deividas Margevičius, Ugnė Mažutaitytė ir kiti.

Primename, kad LEN Europos vandens sporto šakų čempionatas vyks gegužės 10–23 dienomis Budapešte (Vengrija), plaukimo programos startas – gegužės 17 dieną.

Užsiprenumeruokite LPF naujienlaiškį!

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript

Rėmėjai ir partneriai

 

Vichy logo blueprimus derling logo

 
logo arena

programas finansuoja min

covid ban1

kandidatai1

ekspertai pataria 2

mok plaukti1