ugne mazutaityte

Ugnė Mažutaitytė | Lino Krisiukėno nuotr.

Klaipėda (LTU) Gegužės 27–29 d. Nuostatai Saugumo taisyklės Rezultatai Tiesiogiai
 

Svarbiausios nacionalinės plaukimo varžybos – Lietuvos čempionatas – prasideda. Beveik 350 šalies ir užsienio plaukikų per tris varžybų dienas Klaipėdos baseine išsidalins net 41 medalių komplektą.

Lietuvos uostamiestyje sportininkai bandys ne tik pasigerinti asmeninius rezultatus ar iškovoti čempionų titulus, bet ir sieks įvykdyti normatyvus į Tokijo vasaros olimpines žaidynes (čempionatas įtrauktas į FINA kvalifikacinių varžybų sąrašą).

Pirmąją varžybų dieną dalyvių laukia 200 m l. stiliumi, 100 m krūtine, 100 m nugara, 50 m peteliške, 200 m kompl. būdu, 800 m l. stiliumi, 1500 m l. stiliumi rungtys ir komandinės estafetės 4 x 100 m kompl. būdu.

Be lietuvių čempionate taip pat varžosi plaukikai iš Lenkijos, Latvijos, Estijos ir Kazachstano.

Parengiamieji plaukimai ketvirtadienį prasideda 11 val., B/A finalai – nuo 18 val. Penktadienio kvalifikacijos pradžia – 10 val., finalų – 17.30 val. Šeštadienio rytinė sesija startuos nuo 10 val., vakarinė – 16.30 val.

Visus plaukimus tiesiogiai kviečiame stebėti Federacijos Facebook paskyroje arba mūsų YouTube kanale bei portale lrt.lt.

Čempionų rezultatų palyginimas

2021RezultatasRungtis2020RezultatasPokytis
Austė BACKEVIČIŪTĖ9:36.42800 m l. stiliumiSilvija STATKEVIČIUS9:24.31+12.1
Džiugas MIŠKINIS16:32.191500 m l. stiliumiDžiugas MIŠKINIS16:54.48-22.29
Kauno PM 1
R.Vasiliauskaitė, A.Šeleikaitė, R.Kerševičiūtė, G.Gailiušytė
4:26.454 x 100 m kompl. b. (mot)Kauno PM 1G.Gailiušytė, A.Šeleikaitė, R.Kerševičiūtė, V.Zasčiurinskaitė4:27.92-1.47
Kauno PM 1K.Stankevičius, G.Titenis, A.Čereška, T.Sungaila3:46.444 x 100 m kompl. b. (vyr)Kauno PM 1E.Grigaitis, G.Titenis, A.Čereška, J.Veretinskas3:44.70+1.74
Dominika KOSSAKOWSKA2:00.80200 m l. stiliumiSilvija STATKEVIČIUS2:06.82-6.02
Danas RAPŠYS1:46.53200 m l. stiliumiDaniil PANCEREVAS1:49.40-2.87
Kotryna TETEREVKOVA1:07.87100 m krūtineAgnė ŠELEIKAITĖ1:12.12-4.25
Andrius ŠIDLAUSKAS59.94100 m krūtineAndrius ŠIDLAUSKAS1:00.10-0.16
Agata NASKRET1:01.24100 m nugaraUgnė MAŽUTAITYTĖ1:02.10-0.86
Erikas GRIGAITIS55.63100 m nugaraOmar PINZON56.17-0.54
Zofia WOZNIAK27.4150 m peteliškeErika PASAKINSKAITĖ28.86-1.45
Adilbek MUSSIN23.7550 m peteliškeDeividas MARGEVIČIUS23.68+0.07
Smiltė PLYTNYKAITĖ2:20.57200 m kompl. b.Smiltė PLYTNYKAITĖ2:22.97-2.4
Marcel WAGROWSKI2:00.97200 m kompl. b.Eimantas MILIUS2:06.14-5.17
Kauno PM 1E.Grigaitis, A.Šeleikaitė, R.Kerševičiūtė, T.Sungaila4:06.844 x 100 m kompl. b. (mix)Kauno PM 1E.Grigaitis, L.Liutkevičius, A.Šeleikaitė, G.Gailiušytė4:06.45+0.39

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue


ml logo 2013 black trans


primus derling logo


logo arena
kautra 1416566292 6

SMSM logo

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
4 sw  3 dv  2 as 1 ow
Lietuvos jaunių-jaunimo čempionatas
Alytus | 05 26-28

ekspertai pataria 2

vaiku treneris ban

LPF naujienlaiškis

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript