meilutyte

Rūta Meilutytė / © LPF | Darius Kibirkštis

 Rugpjūčio 11-17 Roma (ITA) Varžybų svetainė Rezultatai Tiesiogiai
 

Lietuvos plaukikai ir toliau džiugina šalį savo pasirodymu Europos čempionate Romoje. Šeštadienio vakarą savo medalių kraitį papildė Rūta Meilutytė, iškovojusi bronzą moterų 100 m plaukimo krūtine finale, o Andrius Šidlauskas sėkmingai įveikė dar vieną pusfinalio barjerą.

25-erių kaunietė po pirmųjų 50 m buvo antra, o finišo sienelę pasiekė trečia (1:06.50), nusileidusi tik šeimininkėms italėms Lisai Angiolini (1:06.34) ir čempione tapusiai Benedettai Pilato (1:05.97).

Bronzos medalį lietuvei įteikė buvęs Lietuvos plaukimo federacijos prezidentas, Europos plaukimo federacijos (LEN) iždininko pareigas šiuo metu užimantis Tomas Kučinskas.

Finale solidžiai pasirodė ir gretimame takelyje šalia R. Meilutytės plaukusi vilnietė Kotryna Teterevkova. Ji distanciją įveikė per 1 min. 6,61 sek. ir užėmė ketvirtą vietą.

Tai buvo pirmas kartas, kai net dvi Lietuvos atstovės plaukė Europos plaukimo čempionato finale.

A. Šidlauskas šeštadienį užtikrintai laimėjo vyrų 200 m plaukimo krūtine antrąjį pusfinalį. Finišavęs per 2 min. 10,59 sek. jis bendroje rikiuotėje tarp 16-os pusfinalininkų užėmė trečią vietą ir rytoj pratęs kovą dėl medalių.

Vakare greičiau už lietuvį plaukė tik pirmajame pusfinalyje startavę italas Luca Pizzini (2:10.48) ir suomis Matti Mattsson (2:09.88).

Finalinis plaukimas prasidės sekmadienį, apie 20 val. Lietuvos laiku.

startai rezultatai

 

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue

INVL Pirminis logotipas RGB Melynas

Megrame logo LT 1

WU LOGO HZ BL Yellow Background CMYK

primus derling logo

 Arena Marchio LockUp Vert POS

SMSM logo

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
4 sw  3 dv  2 as 1 ow
LPF taurė
2022 11 11-12 | Druskininkai

ekspertai pataria 2

vaiku treneris ban

LPF naujienlaiškis

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript