Plaukimo teisėjų reglamentas (Patvirtintas 2019-12-12 d.)

  Vardas Pavardė Kategorija Sporto mokymo įstaiga Galioja iki
         
1 Milda Šeibokaitė Tarptautinė kategorija (FINA) LPF 2025 12 31
2 Loreta Bakutienė Tarptautinė kategorija (FINA) Kauno PM 2025 12 31
3 Saulius Binevičius Tarptautinė kategorija (FINA #20) Kauno PM 2022 12 31
4 Kęstutis Margevičius Tarptautinė kategorija (FINA #20) Alytaus SRC 2022 12 31
5 Michailas Romanovskis Tarptautinė kategorija (FINA #20) Vilniaus MSC 2022 12 31
6 Gintautas Bartkus Tarptautinė kategorija (FINA #20) Vilniaus MSC 2022 12 31
7 Jonas Malinauskas Tarptautinė kategorija (FINA #20) Kauno SM Startas 2022 12 31
8 Jolita Armonavičienė Nacionalinė kategorija Šiaulių PC Delfinas 2022 01 09
9 Jurga Dimšienė Nacionalinė kategorija Šiaulių PC Delfinas 2022 01 09
10 Andrius Bičkus Nacionalinė kategorija Šiaulių PC Delfinas 2022 01 09
11 Mečislav Doviakovskij Nacionalinė kategorija Klaipėdos Gintaro SC 2022 01 09
12 Jandra Bogužienė Nacionalinė kategorija Klaipėdos Gintaro SC 2022 01 09
13 Natalja Gurkova Nacionalinė kategorija Klaipėdos Gintaro SC 2022 01 09
14 Natalja Jurčiuk Nacionalinė kategorija Klaipėdos Gintaro SC 2022 01 09
15 Anžela Kovalenko Nacionalinė kategorija Klaipėdos Gintaro SC 2022 01 09
16 Violeta Paulauskienė Nacionalinė kategorija Klaipėdos Gintaro SC 2022 01 09
17 Inga Pravdinskienė Nacionalinė kategorija Kauno SM Startas 2022 01 09
18 Vilma Kučiakienė Nacionalinė kategorija Kauno SM Startas 2022 01 09
19 Ilona Judita Zuozienė Nacionalinė kategorija Kauno PK Kiras 2022 01 09
20 Valentina Skyrienė Nacionalinė kategorija Kauno PK Kiras 2022 01 09
21 Jolanta Janina Grigonienė Nacionalinė kategorija Kauno PK Kiras 2022 01 09
22 Viktoras Janavičius Nacionalinė kategorija Alytaus SRC 2022 01 09
23 Romualdas Garbinas Nacionalinė kategorija Alytaus SRC 2022 01 09
24 Arūnas Kamandulis Nacionalinė kategorija Alytaus SRC 2022 01 09
25 Rasa Duškinienė Nacionalinė kategorija Kauno PM 2022 01 09
26 Alė Pikturnienė Nacionalinė kategorija Kauno PM 2022 01 09
27 Rasa Mažutaitienė Nacionalinė kategorija Kauno PM 2022 01 09
28 Kristina Skyrienė Nacionalinė kategorija Kauno PM 2022 01 09
29 Robertas Vilkelis Nacionalinė kategorija Kauno PM 2022 01 09
30 Aušra Jurevičienė Nacionalinė kategorija Kauno PM 2022 01 09
31 Renata Juškienė Nacionalinė kategorija Vilniaus MSC 2022 01 09
32 Donatas Balandis Nacionalinė kategorija Vilniaus 2022 01 09
33 Mintara Labanauskienė Nacionalinė kategorija Panevėžio Žemyna 2022 01 09
34 Aivaras Šaulianskas Nacionalinė kategorija Panevėžio Žemyna 2022 01 09
35 Rita Kondrotaitė Nacionalinė kategorija Panevėžio Žemyna 2022 01 09
36 Aistė Radvilavičiūtė Nacionalinė kategorija LPF 2022 01 09

Užsiprenumeruokite LPF naujienlaiškį!

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue


ml logo 2013 black trans


primus derling logo


logo arena

programas finansuoja min

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 
Madwave Challenge of Riga
2021 08 28-29 | Ryga, Latvija
 

covid ban1

kandidatai1

ekspertai pataria 2

mok plaukti1