Atrankos kriterijai | Kandidatai

2022 m. FINA pasaulio vandens sporto šakų čempionato rinktinė

#VardasPavardėGimimo metaiKlubas/komanda
1KotrynaTeterevkova2002Sostinės SCSwimming
2RūtaMeilutytė1997Kauno PMSwimming
3DanasRapšys1995Panevėžio ŽemynaSwimming
4AndriusŠidlauskas1997Panevėžio ŽemynaSwimming
5TomasNavikonis2003Panevėžio ŽemynaSwimming
6DeividasMargevičius1995Kauno SM StartasSwimming
7ErikasGrigaitis2002Kauno PMSwimming
8SebastianKonecki2003Sostinės SC/LVJCDiving


2022 m. LEN Europos jaunimo čempionato rinktinė

#VardasPavardėGimimo metaiKlubas/komanda
1DaniilPancerevas2004Klaipėdos Gintaro SCSwimming
2KajusStankevičius2004Kauno PMSwimming
3SmiltėPlytnykaitė2007Sostinės SCSwimming
4SylviaStatkevičius2007Etobicoke SCSwimming
5PatricijaGeriksonaitė2007Šiaulių DelfinasSwimming
6RokasJazdauskas2005Panevėžio ŽemynaSwimming
7DanielisKvederis2004Klaipėdos Gintaro SCSwimming
8KirilStepanov2005Sostinės SCSwimming
9TomasLukminas2004Panevėžio ŽemynaSwimming
10MarijaRomanovskaja2006Kauno PMSwimming
11BeataJakštaitė2005Panevėžio ŽemynaSwimming
12MatasČinga2005Panevėžio ŽemynaSwimming
13LuknėLiandzbergaitė2006Šiaulių DelfinasArtistic swimming
14MiglėDambrauskaitė2006Šiaulių DelfinasArtistic swimming
15MartynasLisauskas2008Sostinės SC/LVJCDiving
16UrtėValeišaitė2005Sostinės SCDiving


2022 m. Europos jaunimo olimpinio festivalio plaukimo rinktinė

#VardasPavardėGimimo metaiKlubas/komanda
1SmiltėPlytnykaitė2007Sostinės SCSwimming
2SylviaStatkevičius2007Etobicoke SCSwimming
3PatricijaGeriksonaitė2007Šiaulių DelfinasSwimming
4KarilėAlišauskaitė2008Kauno SM StartasSwimming
5GuodaStančikaitė2007Kauno PMSwimming
6VytėGelažytė2007Panevėžio ŽemynaSwimming
7GuodaTručinskaitė2008Šiaulių DelfinasSwimming
8RusnėVasiliauskaitė2007Kauno PMSwimming
9KristupasTrepočka2006Panevėžio ŽemynaSwimming
10MantasKaušpėdas2007Klaipėdos Gintaro SCSwimming
11IevaVisockaitė2007Kauno PMSwimming
12KostasVaičiūnas2006Panevėžio ŽemynaSwimming


 2022 m. Europos plaukimo čempionato rinktinė

#VardasPavardėGimimo metaiKlubas/komanda
1KotrynaTeterevkova2002Sostinės SC
2RūtaMeilutytė1997Kauno PM
3DanasRapšys1995Panevėžio Žemyna
4AndriusŠidlauskas1997Panevėžio Žemyna
5TomasNavikonis2003Panevėžio Žemyna
6TomasSungaila1999Kauno PM
7DaniilPancerevas2004Klaipėdos Gintaro SC
8AleksasSavickas2003Panevėžio Žemyna
9ErikasGrigaitis2002Kauno PM


2021 m. Lietuvos plaukimo rinktinės

Suaugusiųjų rinktinė

Jaunimo rinktinė

Jaunių rinktinė

Jaunučių rinktinė


2021 m. Lietuvos šuolių į vandenį rinktinės

Suaugusiųjų rinktinė

Jaunimo-jaunių rinktinė

Jaunučių-vaikų rinktinė

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue

INVL Pirminis logotipas RGB Melynas

Megrame logo LT 1

WU LOGO HZ BL Yellow Background CMYK

primus derling logo

 logo arena

SMSM logo

Naujausi dokumentai

ekspertai pataria 2

vaiku treneris ban

LPF naujienlaiškis

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript