Lietuvos šuolininkei į vandenį Indrei Marijai Girdauskaitei pasirodymas Europos šuolių į vandenį čempionate Kijeve susiklostė ne taip, kaip norėta. Šuoliuose nuo 1 m ir 3 m tramplinų rungtyse dalyvavusi sportininkė tikėjosi bent vienoje rungtyje patekti į finalą, tačiau to pasiekti nepavyko.

Atrankos šuolių metu įtampa ir jaudulys padarė savo ir, tiek šokant nuo 3 m. tramplino, tiek nuo pačio žemiausio, lietuvaitei nepavyko aplenkti nei vienos iš 20 varžovių.

I.M.Girdauskaitės šuoliai nuo 3 m tramplino buvo įvertinti 175,35 balo suma, tuo tarpu už šuolius nuo 1 m tramplino teisėjai vienai jauniausių čempionato dalyvių skyrė 179,45 balo.

Pasak pačios šuolininkės, savo pasirodymu čempionate džiaugtis nėra kuo, tačiau ji tiki, kad viskas dar yra priešakyje.

„Rezultatus vertiname blogai. Per treniruotes viskas gavosi, tačiau varžybų metu visiškai niekas nepavyko taip, kaip norėjome. Pasirodžiau tikrai ne pagal savo galimybes, tačiau tikiuosi, kad čempionate sukaupta svarbi patirtis padės ateityje pasirodyti kur kas geriau“, – vylėsi I.M.Girdauskaitė.

Europos čempionate balus skyrusių teisėjų tarpe dirbo teisėja iš Lietuvos Alė Pikturnienė, kuriai buvo patikėta teisėjauti ir prestižinę šuolių į vandenį rungtį – vyrų šuolius nuo 10 m bokšto.

Stebėjusi I.M.Girdauskaitės pasirodymą, A.Pikturnienė taip pat pripažino, kad sportininkė savo potencialo nepademonstravo.

„Tikrai Indrė galėjo pasirodyti geriau. Gaila, kad koją pakišo jaudulys. Stebėjau treniruotes, mačiau galimybes, bet varžybų metu, deja, atsiskleisti nepavyko. Sunku šiuo metu kažką daugiau pasakyti, vis dar tebeverda emocijos“, – sakė A.Pikturnienė.

Tiesiai iš Kijevo I.M.Girdauskaitė su trenere išvyko į Rusiją tęsti pasiruošimą pasaulio vandens sporto šakų čempionatui, kuris Vengrijos sostinėje Budapešte prasidės liepos mėn. antroje pusėje.

Visi čempionato rezultatai

europos cemp 2017

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue


ml logo 2013 black trans


primus derling logo


logo arena

programas finansuoja min

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 

 Šiaurės šalių (Nordic) plaukimo čempionatas 2021

gruodžio 3-5 | Švedija

Rezultatai

kandidatai1

ekspertai pataria 2

LPF naujienlaiškis

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript