LEN seminaras

Praėjusiais metais sėkmingai startavusi Europos šuolių į vandenį trenerių edukacinė programa sugrįžo ir šiemet. Spalio 17–19 dienomis Ruzoje (Rusija) vyko Europos vandens sporto šakų federacijos (LEN) trenerių seminaras „Coaches Clinic 2019“, kuriame dalyvavo ir mūsų šalies šuolių į vandenį trenerės Asta Girdauskienė ir Jurga Simanavičienė.

Į šį seminarą susirinko virš 20 trenerių iš Suomijos, Kroatijos, Olandijos, Prancūzijos, Norvegijos, Rumunijos ir Rusijos. Teorinę seminaro dalį vedė vienas geriausių šuolių į vandenį specialistų, Anglijos nacionalinės rinktinės vyriausiasis treneris Jevgenijus Evangulovas. Praktiniuose užsiėmimuose sausumoje ir vandenyje savo žiniomis dalijosi geriausi Rusijos treneriai – Rusijos suaugusių rinktinės vyriausioji trenerė Svetlana Moisejeva, Sergejus Želanovas, Sergejus Kučmasovas, choreografijos specialistė Irina Tolmačiova ir bendro fizinio rengimo treneris Ruslanas Sibgatulinas.

Seminaro metu dalyviai susipažino su šuolių į vandenį technikos ir mokymo naujovėmis, pamatė daug įdomių ir reikalingų pratimų sportininkų fizinių ypatybių lavinimui ir šuolių atlikimo technikos tobulinimui.

Tikimasi, kad šiuose mokymuose įgytos ir pakartotos žinios bus sėkmingai pritaikytos ir panaudotos organizuojant jaunųjų šuolininkų treniruočių procesą ir prisidės prie sportininkų rezultatų augimo ateityje.

Daugiau apie programą skaitykite čia.

len seminaras suoliai i vandeni2

 

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue


ml logo 2013 black trans


primus derling logo


logo arena

programas finansuoja min

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 

 Šiaurės šalių (Nordic) plaukimo čempionatas 2021

gruodžio 3-5 | Švedija

Rezultatai

kandidatai1

ekspertai pataria 2

LPF naujienlaiškis

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript