IMG_3353_800x600Kaune vyko Lietuvos  šuolių į vandenį taurės varžybos,  kuriose dalyvavo sportininkai iš Vilniaus ir Kauno. Sportininkai rungėsi šuolių nuo  1  metro tramplino, nuo bokšto bei sinchroninių šuolių rungtyse.

Nuo 1 m tramplyno moterų tarpe nugalėtoja tapo kaunietė Daniela Aleksandravičiūtė (tr.A.Girdauskienė), antroje vietoje vilnietė Modesta Kaminskytė (tr.K.Autukas),  trečioje vietoje taip pat vilnietė  Saulė Jarašūnaitė (tr. K.Autukas , J. Simanavičienė). Toje pačioje rungtyje vyrų tarpe  nugalėjo  vilnietis  Ignas Barkauskas, antras  taip pat vilnietis Sergej Baziuk ir trečias kaunietis Martynas Pabalys (tr, A.Girdauskienė).

Šuoliuose nuo bokšto nugalėtoja tapo Modesta Kaminskytė, antra Daniela Aleksandravičiūtė ir trečia kaunietė Saulė Mikulevičiūtė. Vyrų tarpe užtikrintai laimėjo trenerio Kęstučio Autuko auklėtiniai vilniečiai Ignas Barkauskas, Sergej Baziuk ir Benediktas Žemaitis.

Didelis susidomėjimas sportininkų tarpe buvo sinchroninių šuolių nuo 5 m bokšto rungtis. Varžybose dalyvavo 12 porų. Šios rungties nugalėtojais tapo kaunietės  Daniela Aleksandravičiūtė poroje su Dovile Klimišinaite ir vilniečiai Ignas Barkauskas poroje su Sergej Baziuku.

Komandomis  nugalėjo Vilniaus I komanda, antroje vietoje Kauno I komanda , treti Vilniaus II komanda.

Varžybų rezultatai

Informaciją pateikė Alė Pikturnienė

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue


ml logo 2013 black trans


primus derling logo


logo arena

programas finansuoja min

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 

 Šiaurės šalių (Nordic) plaukimo čempionatas 2021

gruodžio 3-5 | Švedija

Rezultatai

kandidatai1

ekspertai pataria 2

LPF naujienlaiškis

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript